Ana sayfa

Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. 2008 yılında kuruldu. Uzun yıllar boyunca inşaat, şirket Çin'deki büyük İlaç şirketleri ile derinlemesine işbirliği kurdu.Çin'deki ondan fazla steroid ilaç şirketinin uluslararası genel acentesi olun, kalite ve fiyattan bağımsız olarak piyasada fabrika fiyatlarında satış yapın, benzersiz bir rekabet avantajına sahip olun.

 

İşbirliği yaptığımız ilaç firmaları Çin'deki en büyük 100 ilaç işletmesidir.Şirket aşağıdaki onursal unvanları başarıyla kazandı: Yeni Yüksek Teknoloji Girişimi, İlk On Yenilikçi Kuruluş, Kamuya Açık Olmayan Bilim ve Teknoloji Kuruluşu, AAA Düzeyinde Kredi Kuruluş Sözleşmeleri, İl Uygar Birimi.Ayrıca SGS Onayı, Kosher Uluslararası Yahudi Kartı, Erişim Kaydı ve ISO9001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikasyonunu da geçtik.

 

Güçlü bir Ar-Ge ekibine sahibiz ve pazar talebini karşılamak için daha fazla yeni anabolik steroid ve yarı mamul steroid ürünleri üretmek için büyük meblağlarda para yatıracak ve yerel üniversitelerle güç birliği yapacağız. Steroid ürünleri dünya çapında 150'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir. Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Orta Doğu, Asya, Okyanusya ve diğer bölgeler dahil olmak üzere dünya.Ana işbirliği ülkeleri Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, Polonya, İspanya, Rusya, Avustralya, Meksika, Brezilya vb.

 

Yüksek teknoloji ve mükemmel hizmet ile, ilaç endüstrisinde kalite konusunda dünya çapında bir itibar kazandık, bu arada kendimizi bilimsel araştırmaya adadık.Çin'de steroid hormon üretiminin lideri haline gelen 100'den fazla Aktif İlaç Bileşeni ve bitmiş formülasyon geliştirdik.

 

Özellikle özel sentez, araştırma ve farmasötik kimyasallar yaratan son derece profesyonel bir laboratuvarın yanında çalışıyoruz. Testosteron, Nandrolone, Trenbolone, Boldenone, Methenolone, Antiestrogen, Seks Geliştirme, Oral Steroid Serisi, HGH gibi çok sayıda sıcak satış steroid tozu stoğu var. ,HCG, Peptidler, Sarms, Ham steroid tozu, Bitmiş yağ, Bitmiş tabletler vb. Yüksek saf kalitenin yanı sıra rekabetçi fiyatla, hizmetten sonra sorumlu olan çoğu eski arkadaş bizimle çok uzun yıllar takip eder. Daha fazla yeni müşteriyi dört gözle bekliyoruz ekibimize katılmak için.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

 

2008—Xiamen'de Doğu (xiamen) baskı şirketi kuruldu.

2008—Alibaba'nın tedarikçilerine ve Google tedarikçilerine üye oldu.

2009— Made-in-China tedarikçilerinin bir üyesi oldu.

2010—Hong Kong baskı ve paketlemesine katıldı.

2011—"Çin'de baskı endüstrisinin seçkin kuruluşu" ödülüne layık görüldü.

2012 - ISO9001 kalite sistem sertifikası ve SGS sertifikası geçti.

2013 - 3.000 metrekarelik bir alana sahip 10.000 metrekarelik bir alanı kapsayan yeni bir fabrikaya taşındı.

2014 - Ar-Ge merkezi kurmak için xiamen üniversitesi ve zhejiang üniversitesi ile işbirliği yaptı.

2015—Wenzhou fabrikası ve zhangzhou fabrikası kuruldu.

2016— Hong Kong servis merkezi kuruldu.

2017—Bulut baskı ve bulut paketleme platformunun stratejik lansmanı.

2018—Ödüllü "sözleşmeyi tut ve sözünü tut" girişimi.

2019—Çin paketleme ve baskı derneği, "Çin'in ilk 100 paketleme ve baskı" işletmesi olarak.

2020—Ulusal kredi kurumları tarafından verilen "AA sınıfı kredi kuruluşu".

2021 --- Şirket adı değişikliği: Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Çin'deki ondan fazla steroid ilaç şirketinin uluslararası genel acentesi olun, kalite ve fiyattan bağımsız olarak piyasada fabrika fiyatlarında satış yapın. rekabet avantajı. Steroid ürünleri, Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Orta Doğu, Asya, Okyanusya ve diğer bölgeler dahil olmak üzere dünya çapında 150'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir.Ana işbirliği ülkeleri Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, Polonya, İspanya, Rusya, Avustralya, Meksika, Brezilya vb.

 

Çin Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

 

 

 

Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Hjtc Steroidler Raws&Peptides&Sarms

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Sertifikalar