Ana sayfa ÜrünlerPeptit Steroidler

Malanton II Bronzlaşma Liyofilizasyon Peptid Steroidleri Mt-2 Cilt Cas 121062-08-6 için

Sertifika
Çin Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
teşekkürler haziran seninle çalışmak her zaman bir zevkmutlu haftasonu

—— steve

Haziran,Ürünleri bugün aldım ve harika görünüyorlar! Artık iş yapacağım tek kişi sensin. Web sitenizde yorum yapabileceğiniz bir yer var mı? Eğer öyleyse, harika ve hızlı hizmetinizi anlatmaktan memnuniyet duyarım.Teşekkürler,

—— Albert ABD

tozları alıyorum, onları gerçekten seviyorum, hizmetiniz için teşekkür ederim, çok yakında tekrar sipariş vereceğim!

—— Tom

HaziranBitmiş yağı aldım ve harika görünüyorlar :)

—— Kevin Smith

Her şeyi aldım.Size gerçekten minnettarım!!Bunun mükemmel bir iş ilişkisi olduğu kanıtlandı.Çok mutluyum!!

—— Poli

Merhaba June, Herkes ürünlerinizi seviyor, bu yüzden gelecekte sizinle kesinlikle iş yapacağım!

—— Frank

Ben sohbet şimdi

Malanton II Bronzlaşma Liyofilizasyon Peptid Steroidleri Mt-2 Cilt Cas 121062-08-6 için

Malanton II Bronzlaşma Liyofilizasyon Peptid Steroidleri Mt-2 Cilt Cas 121062-08-6 için
Malanton II Bronzlaşma Liyofilizasyon Peptid Steroidleri Mt-2 Cilt Cas 121062-08-6 için Malanton II Bronzlaşma Liyofilizasyon Peptid Steroidleri Mt-2 Cilt Cas 121062-08-6 için Malanton II Bronzlaşma Liyofilizasyon Peptid Steroidleri Mt-2 Cilt Cas 121062-08-6 için

Büyük resim :  Malanton II Bronzlaşma Liyofilizasyon Peptid Steroidleri Mt-2 Cilt Cas 121062-08-6 için

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Vuhan, Hubei, Çin
Marka adı: Peptides steroid
Sertifika: ISO 9001, GMP,USP,BP,SGS
Model numarası: CasNO.121062-08-6
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 şişe, 1 takım
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: İyi gizlenmiş paket veya gereği olarak
Teslim süresi: 3-5days
Ödeme koşulları: Western Union, paypal, MoneyGram, T/T
Yetenek temini: Ayda 2000 takım

Malanton II Bronzlaşma Liyofilizasyon Peptid Steroidleri Mt-2 Cilt Cas 121062-08-6 için

Açıklama
Toz Adı: MT2 Tedarik: Ham Steroid Tozu & Peptitler & Sarms
Şartname: 2 mg/şişe, 10 şişe/kit Nakliye yolu: FedEx, DHL, UPS, Posta Gönderimi
Teslim süresi: 5-15GÜN Diğer isimler: Malanton 2,Malanton II ,Malanton,MT-2
Renk: Beyaz dondurularak kurutulmuş toz SAFLIK: >%99
Moleküler formül: C50H69N15O9
Vurgulamak:

liyofilizasyon peptidi Steroidler

,

mt-2 peptidi 121062-08-6

,

Cas 121062-08-6

Malanton II Bronzlaşma Peptidleri Steroidler Melanotan2 Liyofilizasyon Peptid Steroid Mt-2 Cilt İçin CasNO.121062-08-6

 

 

 

Melanotan 2, Melanotan, Mt II, MT2

Melanotan 2 (MT2)Melanotan-II

melanotan 2CAS 121062-08-6

melanotan 2Saflık (HPLC'ye göre): %99,00

melanotan 2Görünüm: Beyaz Toz

melanotan 2CAS Numarası: 121062-08-6

melanotan 2Sıra: Ac-Nle-Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys-NH2

melanotan 2Moleküler Formül: C50H69N15O9

melanotan 2Molekül ağırlığı: 1024,2

Depolama Durumu;ışıktan uzak, soğuk hava deposu (2-8 derece)

Kullanım: güneş ışığının cilt kanserine neden olmasını önleme;Cinsel İşlev Bozukluğu ve Yağ Ayrışması

 

Melanotan II Açıklama


Melanotan II, mimetiklerin alfa-melanosit uyarıcı hormon (alfa-MSH) sınıfına ait bir peptit hormonudur.Melanotan II, sentetik bir analog hipofizden türetilmiş Melanocortin'dir.Peptit, öncelikle bronzlaşmaya yardımcı olma yeteneği ile bilinir, ancak aynı zamanda erektil fonksiyona yardımcı olmak için de kullanılır.MT-2 olarak da adlandırılan Melanotan II'nin bronzlaşma ve ereksiyon işlevi dışında bir önemi yoktur.

Melanotan II Etkileri


Melanotan ikisinin etkileri, bronzlaşma ve olası erektil disfonksiyon rahatlamasından başka bir şey etrafında dönmez.Birkaç gün içinde daha koyu ve daha derin bir bronzluk fark edilebilir (birinin bronzlaştığını varsayarsak) ve birkaç hafta içinde kayda değer sonuçlar vermesi gerekir.MT-2'yi ne kadar uzun süre kullanırsa o kadar karanlık olur.

Melanotan II'nin erektil disfonksiyon üzerindeki etkilerinin ortaya çıkması yaklaşık 4-6 saat sürer ve bireysel cevaba bağlı olarak 6-12 saat sürmelidir.Bu amaçla kullanıldığında zamanlama önemlidir.Bununla birlikte, bir bakım rahatlığı sağlamak için her gün küçük dozlarda çalışan dozlar vardır, ancak bu, dikkatli olunmazsa cilt için sorun yaratabilir.

 

 

Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd.

Xiamen Huayongjian Biyoteknoloji Co., Ltd.

 

Kişiler:Haziran ve Sezon


Naber:+8618206063252;+8618759200098


E-posta: haziran@steroidpowder-hjtc.com;

eason@steroidpowder-hjtc.com


İnternet sitesi:https://www.steroidpowder-hjtc.com/
http://www.safeststeroid.com/
http://www.glassvilabels.com/
https://hjtc-printing.en.made-in-china.com/


Malanton II Bronzlaşma Liyofilizasyon Peptid Steroidleri Mt-2 Cilt Cas 121062-08-6 için 0
Melanotan II Dozajı


Melanotan II, dondurularak kurutulmuş (liyofilize) formda sağlanır ve bakteriyostatik su ile yeniden yapılandırılır.MT-2 subkutan veya intramüsküler olarak enjekte edilebilir ve en yaygın ve uygun olanı subkutandır.Melanotan II her zaman buzdolabında saklanmalı ve sulandırıldıktan sonra 30 gün içinde atılmalıdır.
Melanotan II tipik olarak günde 0,5-2 mg'lık bir dozda alınır ve onu bronzlaşma amacıyla kullanan çoğu kişi için 0,5-1 mg yeterlidir.Aynı 0,5-1 mg doz, erektil disfonksiyon tedavisi için yeterlidir.

 

Melanotan 2 nasıl kullanılır Çözeltiyi karıştırma

 

Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon flakonunun kapağını çevirin.

Şişenin üst yüzeyini birlikte verilen alkollü mendille silin ve mendili atın.

Enjekte edilebilir su borusunun (veya sipariş edilen pakete bağlı olarak cam su şişesinin) yüzeyini birlikte verilen alkollü mendille silin ve mendili atın.

Kapalı şırıngayı ambalajından çıkarın.Enjekte edilebilir su borusunun dik olduğundan emin olarak, şırınganın iğnesini suyun yan duvarına sokun.

Şimdi şırınganın pistonunu geri çekin, böylece 1 ml su çekin ve şırıngayı yavaşça dışarı çekin.

Şırıngayı Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon flakonuna yerleştirin ve şırıngadaki suyu tamamen boşaltmak ve şırıngayı flakondan yavaşça çıkarmak için pistona bastırın.Çözeltiyi sallamayın.

Melanotan 2 solüsyonunu kullanıma hazır olana kadar saklamak üzere buzdolabına koyun.

Şırınga kapaklarını taktığınızdan ve dikkatlice attığınızdan emin olun.

Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon solüsyonunuzu karıştırdınız.Lütfen çözümü buzdolabında saklayın.

 

Bronzlaşma için Melanotan II nasıl kullanılır

 

Melanotan II tipik olarak 10 mg liyofilize (dondurularak kurutulmuş) toz içeren şişelerde sağlanır.Şişeler, şişeye şırınga ile eklenen uygun miktarda bakteriyostatik veya steril su ile sulandırılır.Uygun bir örnek su miktarı 2,5 mL'dir.Bu miktarda su kullanıldığında ortaya çıkan çözelti, mL başına 4 mg MT-II içerir.Örneğin 1 mg'lık bir doz almak isteniyorsa, 0.25 mL'lik veya bir insülin şırıngasında işaretlendiği gibi "25 IU"'luk bir hacim enjeksiyon yoluyla alınacaktır.Enjeksiyon, kişisel tercihe göre deri altı, kas içi veya damar içi olabilir.

 

Enjeksiyon tipik olarak günde yalnızca bir kezdir, ancak bir kişinin ilacı ilk kez denediği ve toleransı değerlendirdiği durumlarda, enjeksiyon günde iki küçük miktara bölünebilir.

 

Tipik dozaj aralığı 0,5 ila 2,0 mg/gün, tercih edilen aralık 0,5 ila 1,0 mg/gün'dür.Bununla birlikte, bir seferde 0.25 mg'lık daha düşük dozla toleransı ilk önce değerlendirmek en iyisidir.

 

Sulandırıldıktan sonra bir Melanotan II şişesi tercihen 30 gün içinde tamamen tüketilmelidir.Sulandırılmadan önce MT-II buzdolabında veya derin dondurucuda saklanmalıdır, ancak soğutulmadan gönderilmesi kabul edilebilir.

 

Bireysel durumda MT-II, artan büyüme, sayı veya benlerin koyuluğu ile ilgili sorunlara neden olursa, kullanım genellikle kesilmelidir.

Melanotan II'nin etkisi oldukça uzun sürelidir.Hatta bir döngünün etkisinin büyük ölçüde ortadan kalkması için bir yıl veya daha fazla süre geçmesi bile söz konusu olabilir.Bakım döngülerinin kullanılması, etkisini süresiz olarak koruyabilir.Genel bir kural olarak, bakım, tipik olarak, ilk döngü için gerekli olanın yılda yaklaşık 2 ila 3 katı MT-II gerektirir.Bu, ya ilk döngü ile aynı şekilde yapılan yılda toplam 2 ila 3 döngü olarak ya da yılda bu toplam MT-II miktarını sağlayan daha sık herhangi bir dozlama modeli olarak alınabilir.

Malanton II Bronzlaşma Liyofilizasyon Peptid Steroidleri Mt-2 Cilt Cas 121062-08-6 için 1

Melanotan 2 nedir?

 

Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyonları (MT2 olarak da bilinir) ilk olarak Arizona Üniversitesi'nde sentezlendi.Oradaki araştırmalar, cilt kanserine karşı en iyi savunmanın ciltte aktive olan melanin, yani bronzluk olduğunu biliyordu.İnsanlarda cilt kanseri oranlarını azaltmanın etkili bir yolunun, vücudun doğal pigment sistemini UV ışınlarına maruz kalmadan önce koruyucu bir bronzluk üretmeye teşvik etmek olduğunu varsaydılar.Vücudun doğal olarak oluşan hormonu MSH, cildin pigment hücrelerinin (melanositler) cildin pigmentini (melanin) ürettiği bir süreç olan melanogeneze neden olur.Bu endojen hormonun vücuda doğrudan uygulanmasının güneşsiz bronzlaşmaya neden olmak için etkili bir yöntem olup olmadığını test ettiler.Buldukları şey, işe yarıyor gibi görünse de, doğal MSH'nin vücutta terapötik bir ilaç olarak pratik olamayacak kadar kısa bir yarı ömre sahip olduğuydu.Böylece daha pratik olacak daha güçlü ve istikrarlı bir alternatif bulmaya karar verdiler.

 

Yüzlerce molekülü sentezledikten ve taradıktan sonra, Victor J. Hruby ve Mac E. Hadley tarafından yönetilen araştırmacılar, doğal MSH'den yaklaşık 1000 kat daha güçlü olan bir peptit [Nle4, D-Phe7] MSH buldular.Bu yeni peptit molekülüne "Melanotan" (daha sonra Melanotan-1, şimdi afamelanotid olarak bilinir) adını verdiler.Daha sonra Ac-Nle-siklo[Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys]-NH2), "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonları olarak adlandırdıkları başka bir analog geliştirdiler.Bilim adamları, bu peptitleri, vücudun doğal pigment mekanizmasını uyararak, önce zararlı UV radyasyon seviyelerine maruz kalmaya gerek kalmadan bir bronzluk yaratmak için melanomla savaşmak için kullanmayı umuyorlardı.Bunun da, sonunda cilt kanserine yol açabilecek cilt hasarı potansiyelini azaltabileceğini varsaydılar.

 

Arizona, Tuscon'daki Arizona Üniversitesi, Farmakoloji Departmanı, Medasine Koleji tarafından üç erkek üzerinde yürütülen bir pilot faz I klinik denemesi, 1996'da sonuçlandırıldı, "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonlarının, her gün sadece 5 düşük doz verilen insanlarda bronzlaşma aktivitesine sahip olduğunu bildirdi. subkutan enjeksiyonla." Bildirilen yan etkiler, hafif mide bulantısı ve spontan penil ereksiyonlarla ilişkili bir "gerilme ve esneme kompleksi" idi.

 

Arizona Üniversitesi Medacin Koleji Farmakoloji Bölümü, psikojenik erektil disfonksiyondan muzdarip 10 erkeği içeren 1998'de yayınladı.Denemeleri, "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonlarının, psikojenik erektil disfonksiyonu olan erkeklerde güçlü bir ereksiyon başlatıcısı olduğu ve 0.025 mg/kg dozunda yönetilebilir yan etkilere sahip olduğu sonucuna varmıştır.

 

Arizona Üniversitesi Medacin Koleji Üroloji Bölümü'nde yürütülen psikojenik ve organik erektil disfonksiyonu olan 20 erkek üzerinde 2000 yılında yayınlanan bir klinik çalışma, "Melanotan II Bronzlaşma Enjeksiyonlarının erektil disfonksiyonu olan erkeklerde penis ereksiyonunun güçlü bir başlatıcısı olduğu sonucuna varmıştır.

 

Melanotan II'nin faydaları


Kalıcı Bronzluk: Dozaj durdurulsa bile, güneşte sıcak bir bronzluk güneşe maruz kalmadan bir seferde aylarca sürebilir. Tersine, gelişen bronzluklar yaklaşık bir ay içinde doğal olarak kaybolur.

Kullanım Esnekliği: İstenen cilt pigmentasyonu elde edilene kadar sürekli dozlama ile küçük bir yükleme dozu alabilir. Bir kez elde edildiğinde, aynı pigmenti korumak için sadece birkaç haftada bir doz uygulanması gerekir.

Güneş ışığına (UV ışınlarına) daha az maruz kalma: Melanotan'ın etkili olabilmesi için hala güneş ışığına maruz kalması gerekir. Bununla birlikte, kullanıcının istenen bronzluğu geliştirmesi için önemli bir süre azalmasını sağlayacaktır.


COA

 

KALEM ŞARTNAME
Görünüm Beyaz Kristal Toz
tahlil ≥99%
Ağır metaller ≤10ppm
Arsenik ≤1ppm
Öncülük etmek ≤3ppm
Merkür ≤0.1ppm
Kadmiyum ≤1ppm
Toplam Plaka Sayısı ≤1000cfu/g
Maya ve Küf ≤100cfu/g
E. koli Olumsuz
Salmonella Olumsuz
Çözüm Ürün standarda uygundur.

 

 

Sizin için ne yapabiliriz?

 

yüksek kaliteli ürün Tüm ürünümüz kendimiz üretilmekte olup, yüksek kalite garanti edilebilir.
Gizli paketleme yöntemleri Güvenliğiniz ve teslimatı garanti altına almak için tüm ürünler, herhangi bir şüpheyi önlemek için gizli bir şekilde paketlenecek, kolilerde steroidle ilgili hiçbir isim görünmeyecektir.
%99,99 gümrükleme oranı Tüm dünyaya parsel nakliye konusunda zengin deneyime sahibiz.Bazı özel ülkeler için özel kanalımız var.
enjekte edilebilir steroid Pişirme tozunu sıvı servise sunuyoruz ve sıvıyı özel şişelerde gönderiyoruz.
Etiket ve şişeler özelleştirin Kendi markanızı yaratmak için özel etiket ve şişeler sunabiliriz.
Sadık hizmet Tüm müşterilere satış sonrası hizmet ile en iyi hizmeti.

 

Malanton II Bronzlaşma Liyofilizasyon Peptid Steroidleri Mt-2 Cilt Cas 121062-08-6 için 2

Paketleme:

 

 

Yeterli stokumuz var ve ödemeyi aldığınız gün hemen teslimat yapabiliriz.Sofistike ve profesyonel lojistik acentemiz, müşterilerimize hızlı teslimat ve güvenli nakliye sağlamak için bizimle işbirliği yapacaktır.Ayrıca iyi eğitimli ve disiplinli paketleme ekibimiz var.10 gramdan 100 kg'a kadar tozlar, tek seferde benzersiz yollarla hedefinize gönderilecektir.Gümrük geçiş Garantili için hızlı ve gizli sevkiyat düzenlenecektir.Aynı zamanda, ödeme alındıktan sonra 12 saat içinde paketleme resimleri ve yapıştırma kodu sağlanacaktır.Güncel izleme bilgileri gün aşırı sağlanacaktır.Satış sonrası hizmete çok önem veriyoruz: Ürünü aldıktan sonra herhangi bir soru veya sorun, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Sorunlar hemen çözülecekti.

 

Satış sonrası servis

 

1. Ödemelerinizi aldıktan sonra malları 8 saat içinde göndeririz.Siparişi iptal etmek veya değiştirmek isterseniz, lütfen ödemeyi bitirdikten sonra 24 saat içinde bana bildirin... Böylece ikimiz de kötü pazarlığın en iyisini yapabiliriz.

2. Bizden sipariş ettiğiniz malları EMS, DHL, UPS veya FedEx ile göndeririz. Hangi kuryenin Farklı ülkelere bağlı olduğunu seçmeye karar vereceğiz. Malları sizin için teslim etmenin en iyi yolunu bulmak için.

3. Malları genellikle 4-7gün içinde alabilirsiniz. Mallar başka nedenlerle kaybolduysa veya alınmadıysa, lütfen hemen benimle iletişime geçin.

 

 

SSS

 

1, bazı örnekler alabilir miyim?
Evet, ücretsiz numune sağlayabiliriz, ancak nakliye ücreti müşteri tarafından ödenir.

2,Sipariş vermeden önce Ürün Kalitesi nasıl teyit edilir?
Ücretsiz numune sunuyoruz, Numuneyi test ettikten sonra, kalitemizi bilebilirsiniz. Ardından sipariş verin.

3, mallarımı herhangi bir özel sorun olmadan alabileceğimi garanti edebilir misiniz?
Evet, Yeniden Gönderim Hizmetimiz Vardır. Ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

4, siparişimi ne zaman gönderirsiniz?
Normalde ödemenizi onayladıktan sonra 2 ila 3 gün içinde

5, kalite garanti süresi nasıl?
24 ay

6, ürünleri nasıl gizlersiniz?.
Nakliye işçimiz çok profesyoneldir. Ürünleri saklamak için çeşitli profesyonel gizli paketler toplayabilirler.

 

 

Peptidleri Önerin:

 

Ürün adı Şartname Ürün adı Şartname
MGF 2mg/şişe DAC'li CJC-1295 2mg/şişe
PEG MGF 2mg/şişe DAC'siz CJC-1295 2mg/şişe
PT-141 10mg/şişe MT-1 10mg/şişe
Ipamorelin 2mg/5mg/şişe MT-2 5mg/10mg/şişe
GHRP-2 5mg/10mg/şişe GHRP-6 5mg/10mg/şişe
heksarelin 2mg/şişe oksitosin 2mg/şişe
Sermorelin 2mg/şişe TB500 2mg/şişe
Pentadekapeptid BPC 157 2mg/şişe triptorelin 2mg/şişe
Parça 176-191 2mg/şişe tesamorelin 2mg/şişe
Parça 176-191 5mg/şişe Selank 5mg/şişe
Parça 176-191 10mg/şişe follistatin 344 1 mg/şişe
Gonadorelin 2mg/şişe follistatin 315 1 mg/şişe
DSIP 2mg/şişe epitalon 10mg/şişe
AOD-9604 2mg/şişe adipotid 2mg/şişe
ACE 031 1 mg/şişe OGM-8 1 mg/şişe

 

 

İletişim bilgileri
Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: june dai

Tel: +8618206063252

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)