Ana sayfa ÜrünlerTabletler Steroidler

metandienon tabletleri Steroidler 10 mg dbol Oral Dianabol döngüsü CAS 72-63-9

Sertifika
Çin Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
teşekkürler haziran seninle çalışmak her zaman bir zevkmutlu haftasonu

—— steve

Haziran,Ürünleri bugün aldım ve harika görünüyorlar! Artık iş yapacağım tek kişi sensin. Web sitenizde yorum yapabileceğiniz bir yer var mı? Eğer öyleyse, harika ve hızlı hizmetinizi anlatmaktan memnuniyet duyarım.Teşekkürler,

—— Albert ABD

tozları alıyorum, onları gerçekten seviyorum, hizmetiniz için teşekkür ederim, çok yakında tekrar sipariş vereceğim!

—— Tom

HaziranBitmiş yağı aldım ve harika görünüyorlar :)

—— Kevin Smith

Her şeyi aldım.Size gerçekten minnettarım!!Bunun mükemmel bir iş ilişkisi olduğu kanıtlandı.Çok mutluyum!!

—— Poli

Merhaba June, Herkes ürünlerinizi seviyor, bu yüzden gelecekte sizinle kesinlikle iş yapacağım!

—— Frank

Ben sohbet şimdi

metandienon tabletleri Steroidler 10 mg dbol Oral Dianabol döngüsü CAS 72-63-9

metandienon tabletleri Steroidler 10 mg dbol Oral Dianabol döngüsü CAS 72-63-9
metandienon tabletleri Steroidler 10 mg dbol Oral Dianabol döngüsü CAS 72-63-9 metandienon tabletleri Steroidler 10 mg dbol Oral Dianabol döngüsü CAS 72-63-9 metandienon tabletleri Steroidler 10 mg dbol Oral Dianabol döngüsü CAS 72-63-9

Büyük resim :  metandienon tabletleri Steroidler 10 mg dbol Oral Dianabol döngüsü CAS 72-63-9

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Vuhan, Hubei, Çin
Marka adı: Finished Tablets
Sertifika: ISO 9001, GMP,USP,BP,SGS
Model numarası: CasNO.72-63-9
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 şişe
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Özel Örtülü Paket veya Özelleştirilmiş Paket, %100 Özel Geçiş Oranı Garantisi
Teslim süresi: 3-5days
Ödeme koşulları: Western Union, paypal, MoneyGram, T/T
Yetenek temini: 1000 şişe/ay

metandienon tabletleri Steroidler 10 mg dbol Oral Dianabol döngüsü CAS 72-63-9

Açıklama
Toz Adı: Dianabol Tedarik: Ham Steroid Tozu & Peptitler & Sarms
Şartname: 10mg*100/şişe Nakliye yolu: FedEx, DHL, UPS, Posta Gönderimi
Teslim süresi: 5-15GÜN Diğer isimler: Metandrostenolon
SAFLIK: >%99 Görünüm: ağız hapları
Vurgulamak:

10 mg dbol Oral Dianabol döngüsü CAS 72-63-9

,

oral dbol döngüsü

,

metandienon tablet 10 mg

Oral Dianabol 10mg*100/şişe Anabolik Steroidler Kas Geliştirme Metandienone, Kas Kaybını Önlemek için CAS 72-63-9

 

 

 

Dianabol Tarihi:

 

Alman kimyager Adolf Butenandt'ın idrardan androstenon çıkararak yaptığı hormonları izole etme ve çıkarma araçlarını ilk geliştirdiği yıl 1931'di.Kısa bir süre sonra, Alman kimyager Leopold Ruzicka, bu tür hormonları sentezlemenin yollarını geliştirdi ve çalışmalarından 1935'te ilk sentetik testosteron partileri kullanıma sunuldu.Bu o kadar önemli bir başarıydı ki, 1939'da Butenandt ve Ruzicka, çalışmalarından dolayı Nobel Ödülü'ne layık görüldüler;dünyanın dikkatini çekmişti ve bu Sovyetler Birliği'nde çok açıktı.

 

1940'lar ve 50'ler boyunca, SSCB atletleri, ABD'li atletlerin çoğu da dahil olmak üzere önlerinde duran herkesi ezerek Olimpiyat Oyunlarına hükmetmeye başlayacaklardı.Tabii ki, bu ABD için son derece sinir bozucuydu, özellikle de Sovyetler Birliği'nin oyunlara hakim olduğunu hissediyordu ve bu nedenle harekete geçmek gerekli görüldü.1950'lerin ortalarında, Ciba Pharmaceuticals'ın Methandrostenolone hormonu üzerinde yaptığı deneylerle bu tür bir hareket yer almaya başladı ve 1960 yılına gelindiğinde, bu hormon tamamen serbest bırakıldı ve takım doktoru John Ziegler'in rehberliğinde ABD Olimpiyat Takımı sporcularına uygulandı.Ciba tarafından kendisine verilen dianabol ticari adı altında pazarlanan işlerin biraz bulanıklaşmaya başladığı yer burasıdır.Hikayeye göre, Ciba tarafından Methandrostenolone hormonunu tasarlamak için görevlendirilen kişi Dr. Ziegler'di ve onun rehberliğinde Ciba, hormonu üretip dağıtacaktı.O zamandan beri Ziegler yaratılışla kredilendirildi, ancak ABD patentine bakıldığında, steroid yaratıcılarının Wettstein, Hunger, Basel, Maystre, Arlesheim ve Ehmann olduğunu gösteriyor;Ziegler'den bahsetmiyorum.

Orijinal patentte Zieglar'ın olmaması soruları gündeme getiriyor;Büyük bir ilaç şirketinin bağımsız bir hekimi yeni bir bileşik bulmakla görevlendirmesi, duyulmamışsa da çok nadirdir.Öyle olsa bile, hormonun ABD Olimpiyat sporcularına verilmesini denetleyenin ve yaratılması için herkesten daha fazla zorlayanın Dr. Ziegler olduğunu şüphesiz biliyoruz;eğer bunu kendi başına icat etmemişse, onun içsel bir rol oynadığını ve herkesten daha fazla olduğunu biliyoruz.John Ziegler olmasaydı, dianabol olmazdı ve bu nedenle 1960'lardan beri gayri resmi olarak "Dr. John'un küçük hapları" olarak anılıyorlar.

 

Her halükarda, dianabol steroid için kimin krediyi hak ettiğine bakılmaksızın, Dr. Ziegler, şimdiye kadar yaratılmış ikinci anabolik steroid olacak olanın büyük bir kısmı üzerinde güçlü bir iddiada bulunuyor.Bu bizi, hakimiyetleri sırasında eksojen testosteron ile yoğun bir şekilde takviye eden, ancak ABD'nin şimdi dianabol steroidine sahip olmasıyla gelgitler değişmeye başlayacak olan SSCB Olimpiyat sporcularına geri getiriyor.Sovyet sporcularının testosteron takviyesi yaptığını ilk keşfeden Dr. Ziegler'di ve ABD'li sporculara aynı şeyi yeni dianabol steroid ile birleştirerek ABD bir kez daha durdurulamaz olacaktı.girişi iledianabolTartışmasız başarısıyla sahneye çıktı ve yeni ve geliştirilmiş anabolik steroidler yaratma yarışı devam ediyordu.1960'lar ve 70'ler boyunca, çok sayıda form ve varyasyon raflara çarpacak ve tüm yoğun amaçlar için 60'ları ve 70'leri anabolik steroid gelişiminin altın çağı haline getirecektir.Tabii ki, o zamandan beri birçok anabolik steroid gitti, ancak hepsinden sonra, sağlıklı yetişkin erkekler arasında en etkili ve genellikle iyi tolere edilen anabolik steroidlerden biri olduğu için dianabol kaldı.

 

 

Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd.

Xiamen Huayongjian Biyoteknoloji Co., Ltd.

 

Kişiler:Haziran ve Sezon


Naber:+8618206063252;+8618759200098


E-posta:haziran@steroidpowder-hjtc.com;

eason@steroidpowder-hjtc.com


İnternet sitesi:https://www.steroidpowder-hjtc.com/
http://www.safeststeroid.com/
http://www.glassvilabels.com/
https://hjtc-printing.en.made-in-china.com/

 

Dianabol'u anlamak:

 

dianabol, hafif androjenik derecelendirme ile son derece güçlü anabolik özellikler taşıyan bir steroid olan anabolik steroid Methandrostenolone ile ilişkili en popüler ve iyi bilinen ticari isimdir.Androjenik derecesi biraz düşük olsa da, androjenik doğası, derecelendirmesinin ima ettiğinden biraz daha güçlüdür;Dbol, çok yaygın olarak bilindiği gibi 210'luk bir anabolik derece ve 60'lık bir androjenik derece taşır. Herhangi bir anabolik steroidin derecesi, her iki kategoride de 100'lük bir derece taşıyan saf testosterona karşı ölçülür.

Sezon dışı en iyilerden birişişirme steroidleridianabol, tüm zamanların ötesinde, harika bir kütle oluşturucu ve olağanüstü derecede güçlü bir güç artırıcıdır.Doğası gereği, Dbol androjen reseptörleri ile işbirliği içinde hızlı bir şekilde çalışır ve bu etki yoluyla glikojenolizi ve protein sentezini çarpıcı biçimde artırır;diğer steroidler de bu yetenekleri taşır;Dbol, bunu çoğundan daha hızlı ve daha verimli bir oranda yapar.Bunlar hormonun iki temel özelliği olsa da, Dianabol ayrıca kaslarda nitrojen tutulmasını önemli ölçüde artırır, ancak ham gücü hala büyük ölçüde glikojenoliz ve protein sentezini çevreleyen proteinlerin ve karbonhidratların daha verimli kullanılmasına izin veren ilişkisinden kaynaklanmaktadır.

 

Dianabol bir oral sıvı veya enjekte edilebilir formda bulunabilir, ancak Dbol'un çoğu oral tablet şeklindedir ve diğer iki seçenek günümüzde biraz nadirdir.Çoğu oral anabolik steroid gibi, Dianabol da C17-alfa alkillenmiş (C17-aa) ailesine aittir ve bu nedenle doğası gereği oldukça toksiktir.Steroidin C17-aa doğası, steroidin 17. karbon pozisyonunda değiştirildiğini ve böylece karaciğerden ilk geçişte hayatta kalmasını sağlar.C17-aa yapısal değişikliği olmadan, hormonun büyük kısmı karaciğer tarafından yok edilerek vücut için kullanılmaz hale gelir.Ne yazık ki, bu yapısal değişiklik hormonun vücuda faydalı olmasına izin verirken aynı zamanda karaciğere de aşırı yük bindirir;ne kadar stres birkaç faktöre bağlı olabilir.Dbol, mevcut hepatotoksik steroidlerden biridir, ancak kesinlikle en toksik değildir ve neredeyse ağır veya aşırı alkol tüketimi kadar toksik değildir.Hap bazında, dianabol reçetesiz satılan (OTC) ilaçların çoğundan çok daha az toksiktir, ancak Dbol söz konusu olduğunda, takviye yaparken onu her gün alıyorsunuz;birçok OTC ilacında olmayan bir şey.Her durumda, kullanımla birlikte karaciğer enzim seviyeleriniz artacak ve çoğu durumda oldukça önemli ölçüde artacaktır.Bununla birlikte, seviyeler artacak olsa da, takviyenizden sorumlu olduğunuzu ve karaciğere zarar verecek diğer faaliyetleri dahil etmediğinizi varsayarsak, karaciğeriniz kullanım durdurulduğunda çok hızlı bir şekilde gençleşecektir.Bu gençleşme sürecinin ne kadar hızlı gerçekleştiği, karaciğerinizin orijinal sağlık durumuna ve dianabol kullanımı sonrası sağladığınız aktiviteye bağlı olacaktır, ancak sağlıklı ve sorumlu bir yaşam tarzı yaşayan sağlıklı yetişkin erkek için enzim seviyeleri hızla normale dönecektir.

metandienon tabletleri Steroidler 10 mg dbol Oral Dianabol döngüsü CAS 72-63-9 0

Bizi Tercih Etme Nedeniniz

 

1. İyi kalite.

Tüm ürünler, küçük yeraltı laboratuvarlarından veya karaborsalardan değil, Standart Çalışma Prosedürüne (SOP) göre GMP koşullarında üretilir, bu nedenle kalite garanti edilir.


2. Gizli paketleme yöntemleri.

Güvenliğiniz ve teslimatı garanti altına almak için tüm ürünler, herhangi bir şüpheyi önlemek için gizli bir şekilde paketlenecek, kolilerde steroidle ilgili hiçbir isim görünmeyecektir.

%3.99.99 gümrükleme oranı.

ABD, Avustralya, İngiltere, Kanada, Brezilya, Rusya, Almanya, Polonya, Meksika, vb. Ülkelere kargo paketi konusunda zengin deneyime sahibiz.

4.Enjekte edilebilir steroid.

Eritme tozunu sıvı servise sunuyoruz. Size wtep ile nasıl filtre uygulayacağınız konusunda talimatlar vereceğiz.

5. Hızlı Ekspres Teslimat

UPS,FedEx,EMS,DHL,TNT ve benzeri, güvenli hipping ve hızlı T/A.US ile mevcuttur:3-5 gün, Birleşik Krallık: 4-7 gün, Kanada: 3-7 gün, Avrupa: 6-10 gün

 

6. Yeniden Sevkiyat Politikası

Anlaştığımız fiyata göre siparişin 20%-100% için yeniden göndereceğiz.şanssız bir şekilde ele geçirilirse.

 

7. Kalp ile hizmet

Biz Truly Chemical, ihracat beyannamesi, gümrük işlemleri ve sevkiyat sırasındaki her ayrıntı dahil olmak üzere özel lojistik hizmeti sunuyoruz.Bu, siparişten elinize taşınan ürünlere kadar size tek elden hizmet sunabilmemizi sağlar.Gerçekten Kimya, siparişinizi kalbimizde tutar.

metandienon tabletleri Steroidler 10 mg dbol Oral Dianabol döngüsü CAS 72-63-9 1

Sipariş Süreci

 

Sipariş ver Lütfen hangi ürüne ve hangi miktara ihtiyacınız olduğunu netleştirin
Alıntı yapmak Fiyatlar ve Özellikler ayrıntıları, dikkate almanız ve onaylamanız için sunulacaktır.
Ödeme yolları Banka Havalesi, Western Union, Money Gram ve Bitcoin
Teslimat yolları Tüm Ekspres Modları (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS, vb.)
Teslimat adresi Geçerli ve Doğru hedef adres bilgilerinizi (mümkünse posta kodu, telefon numarası ile birlikte) sağlayın.
Paketleme Miktar ve güvenlik derecesine göre en iyi yolları seçin (Süper sağduyulu, profesyonel ve deneyimli)
Teslim süresi Ödeme alındıktan sonra 8 saat içinde
Paket resmi Öğeleri ayırmak için paketin fotoğrafları sunulacak
Takip numarası Yayınlandıktan sonra sunulur
Dağıtım zamanı 3-7 iş günü (Kapıdan Kapıya)
Satış sonrası servis Herhangi bir sorun için 7/24 Çevrimiçi

 

 

Nakliye ve teslimat

 

1. Paketler genellikle ödeme alındıktan sonra yaklaşık 2 gün içinde gönderilir.

2. Her nakliyeden sonra size sağlayacağımız

3. Paketinizi çevrimiçi takip etmek için takip numarası.

4. Siparişiniz ve detaylarınızla birlikte birkaç resim.

5. Gümrükleme hakkında, kılık değiştirmiş yollarla paketledik. Deneyimlerimize göre, uygun ve güvenli teslimat, sorun olmayacak.

6. %99 izin, %100 yeniden göndermeyi onaylıyoruz.

7. Sürekli müşterilerimiz için en iyi & en güvenli nakliye mi?

 

 

Satış sonrası servis

 

 

Servisimiz
Hızlı teslimat Ödemenizi aldıktan sonra 24 saat içinde teslimat
Kalite Kalite vaat edilebilir.Dünya çapında sıcak satış
Ödeme şartları T/T Banka Havalesi, Western Union, Paypal, Bitcoin ve MoneyGram Mevcuttur
Örnek Örnek herhangi bir zamanda kullanılabilir
Siparişinizi istediğiniz zaman takip edin Siparişinizin yeni durumunu istediğiniz zaman bilgilendirin
paket Profesyonel malzemelerle profesyonel paketleme

 

metandienon tabletleri Steroidler 10 mg dbol Oral Dianabol döngüsü CAS 72-63-9 2

SSS

 

Q1:Ürün Kaliteniz Üçüncü Taraf Laboratuvarı Tarafından Onaylandı mı?
C: Evet, Tüm ürünler QC tarafından sıkı bir şekilde test edilir, QA tarafından onaylanır ve Çin, ABD, Kanada, Almanya, İngiltere, İtalya, Fransa vb. üçüncü taraf laboratuvarları tarafından onaylanır. Bu nedenle, bizi seçerseniz İyi Kaliteden emin olacaksınız. .

S2: Kalite şikayetini nasıl ele alıyorsunuz?
C: Her şeyden önce, kalite kontrol departmanımız, kalite problemini sıfıra yakın bir seviyeye indirmek için ihracat ürünlerimizi HPLC, UV, GC, TLC ve benzeri yöntemlerle sıkı bir şekilde inceleyecektir.Bizden kaynaklanan gerçek bir kalite sorunu varsa, size değiştirme için ücretsiz ürünler göndereceğiz veya kaybınızı geri ödeyeceğiz.

S3: Örnek Siparişi Kabul Ediyor musunuz?
C: Evet, ürünlerimizin değerlendirme kalitesi için 10g, 100g ve 1kg'dan küçük siparişleri kabul ediyoruz.

S4: Herhangi bir indirim var mı?
C: Evet, daha büyük miktarlar için her zaman daha iyi fiyatla destekliyoruz.

S5: VISA ticari kredi kartını kabul ediyor musunuz?
C: Üzgünüz, VISA kredi kartını kabul etmiyoruz,
Banka havalesini, Paypal veya Moneygram'ı kabul etmek istiyoruz

S6: Malların gelmesi ne kadar sürer?
A: Bulunduğunuz yere bağlı olarak,
Küçük siparişler için lütfen DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS ile 5-7 gün bekleyin.
Toplu sipariş için lütfen Hava yoluyla 5-8 gün, Deniz yoluyla 20-35 gün bekleyin.

S7.Herhangi bir yeniden sevkiyat politikanız var mı?
parsel kaybederse iyi bir satış sonrası servis ve yeniden sevkiyat politikamız var
Müşterilerimizle olan uzun süreli birlikteliğimiz büyük faydalar sağladı
Ürünlerimizin ambalajına her zaman azami özeni gösteriyoruz.
Müşterilerimiz, zaman zaman onları yardım almadan bulmakta zorlandıkları için bunu onaylayacaktır.
Ancak tüm çabalarımıza rağmen, az sayıda paketi ele geçirmemiz hala mümkün.
Bu durumda, uzun vadeli bir ilişki kurmak için ücretsiz yeniden gönderme sözü veriyoruz.

S8: Bir örnek alabilir miyim?
C: Elbette.Çoğu ürün için size ücretsiz numune sağlayabiliriz, nakliye ücreti ise
yanında üstlenmek.

Steroid hammaddelerinin ve Peptidlerin lider üreticisi olarak
Kaliteli ve güvenilir hammadde üretiminde uzmanlaştık
Gıda, sağlık, kozmetik, ilaç ve Vücut geliştirme alanlarında yaygın olarak kullanılan

Bazı denizaşırı Laboratuarlar ile yakın işbirliği içinde olan bir teknoloji ve yönetim ekibi oluşturduk, hepsi güvenli nakliye ve mallarımızdan son derece bahsediyor.
lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Hap Listemiz:

 

Bitmiş Tabletler
İD Kalem Kapasite
1 Clenbuterol 40mcg*100/şişe
2 Clomid(Klomifen) 50mg*100/şişe
3 Letrozle(Femara) 2.5mg*100/şişe
4 Halotestin (Fluoksimesteron) 10mg*100/şişe
5 Dianabol (metandrostenolon) 10mg*100/şişe
6 Dianabol (metandrostenolon) 20mg*100/şişe
7 Dianabol (metandrostenolon) 50mg*100/şişe
8 Proviron (Mesterolon) 10mg*100/şişe
9 Proviron (Mesterolon) 25mg*100/şişe
10 Primobolan (Metenolon Asetat) 10mg*100/şişe
11 Primobolan (Metenolon Asetat) 25mg*100/şişe
12 Primobolan (Metenolon Asetat) 50mg*100/şişe
13 Süperdrol (Methasteron) 10mg*100/şişe
14 T3(Liothytonin Sodyum) 25mcg*100/şişe
15 T3(Liothytonin Sodyum) 40mcg*100/şişe
16 T4 40mcg*100/şişe
17 Anavar(oksandrolon) 10mg*100/şişe
18 Anavar(oksandrolon) 25mg*100/şişe
19 Anavar(oksandrolon) 50mg*100/şişe
20 Anadrol(Oxymetholone) 50mg*100/şişe
21 Winstrol (Stanozolol) 10mg*100/şişe
22 Winstrol (Stanozolol) 20mg*100/şişe
23 Winstrol (Stanozolol) 50mg*100/şişe
24 Turinabol (Klordehidrometiltestosteron) 10mg*100/şişe
25 Turinabol (Klordehidrometiltestosteron) 25mg*100/şişe
26 Nolvadex(Tamoksifen) 10mg*100/şişe
27 Nolvadex(Tamoksifen) 20mg*100/şişe
28 Aromasin (Eksemestan) 25mg*100/şişe
29 Arimidex(Anastrozol) 1mg*100/şişe
30 Viagra (Sildenafil) 100mg*100/şişe
31 Cialis (Tadanafil) 20mg*100/şişe

 

 

Sarms Bitmiş Tabletler
İD Kalem Kapasite
1 MK677 10mg*100/şişe
2 LGD4033 10mg*100/şişe
3 SR9009 10mg*100/şişe
4 RAD140 10mg*100/şişe
5 MK2866 10mg*100/şişe
6 AICAR 10mg*100/şişe
7 Andarin 10mg*100/şişe
8 GW-501516 10mg*100/şişe
9 YK11 10mg*100/şişe

İletişim bilgileri
Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: june dai

Tel: +8618206063252

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)