Ana sayfa ÜrünlerSarms Ham Toz

Stenabolik Yağ Kaybı SARM Anabolik Steroidler Ham Toz Sr9009 Vücut Geliştirme SR-9009 Kas Kazanma CasNO.1379686-30-2

Sertifika
Çin Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
teşekkürler haziran seninle çalışmak her zaman bir zevkmutlu haftasonu

—— steve

Haziran,Ürünleri bugün aldım ve harika görünüyorlar! Artık iş yapacağım tek kişi sensin. Web sitenizde yorum yapabileceğiniz bir yer var mı? Eğer öyleyse, harika ve hızlı hizmetinizi anlatmaktan memnuniyet duyarım.Teşekkürler,

—— Albert ABD

tozları alıyorum, onları gerçekten seviyorum, hizmetiniz için teşekkür ederim, çok yakında tekrar sipariş vereceğim!

—— Tom

HaziranBitmiş yağı aldım ve harika görünüyorlar :)

—— Kevin Smith

Her şeyi aldım.Size gerçekten minnettarım!!Bunun mükemmel bir iş ilişkisi olduğu kanıtlandı.Çok mutluyum!!

—— Poli

Merhaba June, Herkes ürünlerinizi seviyor, bu yüzden gelecekte sizinle kesinlikle iş yapacağım!

—— Frank

Ben sohbet şimdi

Stenabolik Yağ Kaybı SARM Anabolik Steroidler Ham Toz Sr9009 Vücut Geliştirme SR-9009 Kas Kazanma CasNO.1379686-30-2

Stenabolik Yağ Kaybı SARM Anabolik Steroidler Ham Toz Sr9009 Vücut Geliştirme SR-9009 Kas Kazanma CasNO.1379686-30-2
Stenabolik Yağ Kaybı SARM Anabolik Steroidler Ham Toz Sr9009 Vücut Geliştirme SR-9009 Kas Kazanma CasNO.1379686-30-2 Stenabolik Yağ Kaybı SARM Anabolik Steroidler Ham Toz Sr9009 Vücut Geliştirme SR-9009 Kas Kazanma CasNO.1379686-30-2 Stenabolik Yağ Kaybı SARM Anabolik Steroidler Ham Toz Sr9009 Vücut Geliştirme SR-9009 Kas Kazanma CasNO.1379686-30-2

Büyük resim :  Stenabolik Yağ Kaybı SARM Anabolik Steroidler Ham Toz Sr9009 Vücut Geliştirme SR-9009 Kas Kazanma CasNO.1379686-30-2

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Vuhan, Hubei, Çin
Marka adı: Sarms Steroid Powder
Sertifika: ISO 9001, GMP,USP,BP,SGS
Model numarası: CasNO.1379686-30-2
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10g
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Özel Örtülü Paket veya Özelleştirilmiş Paket, %100 Özel Geçiş Oranı Garantisi
Teslim süresi: 3-5days
Ödeme koşulları: Western Union, paypal, MoneyGram, T/T
Yetenek temini: 100KG / Ay

Stenabolik Yağ Kaybı SARM Anabolik Steroidler Ham Toz Sr9009 Vücut Geliştirme SR-9009 Kas Kazanma CasNO.1379686-30-2

Açıklama
Toz Adı: SR9009 Tedarik: Ham Steroid Tozu & Peptitler & Sarms
Nakliye yolu: FedEx, DHL, UPS, Posta Gönderimi Teslim süresi: 5-15GÜN
Diğer isimler: Stenabolik,SR-9009 SAFLIK: >%99
Politika: Yeniden Nakliye Politikası Görünüm: Beyaz toz
moleküler formül: C20H24ClN3O4S
Vurgulamak:

Ham Sarms Tozu

,

Ham SARMs

Stenabolik Yağ Kaybı SARM Anabolik Steroidler Ham Toz Sr9009 Vücut Geliştirme SR-9009 Kas Kazanma CasNO.1379686-30-2

 

 

 

 

 

 

SR9009 Stenabolik Açıklama :

 

SR9009, Scripps Araştırma Enstitüsü tarafından geliştirilen araştırma amaçlı bir Seçici Androjen Reseptör Modülatörüdür (SARM).SR9009, karmaşık diyet planları veya yoğun egzersizler olmadan vücut yağının azaltılmasına yardımcı olabilir.Hatta kas gelişimine yardımcı olur.

 

Şu anda düşük olan SR9009 olarak bilinen bir ilaç, iskelet kaslarındaki metabolik aktivite seviyesini artırıyor.Etkileri de elde edilebilir, obezitenin, metabolik sendromun ve belki de Tip II diyabet hastalarının tersine çevrilmesi memnuniyetle karşılanabilir.

 

SR9009 ilacının obezite ve eşlikçileri, metabolik sendrom ve diyabet için yeni tedaviler sunabileceğini gösteren bazı çalışmalar.SR9009 veya benzeri bir ilacın önemli fayda sağlayabileceği başka bir alan, hastalık ve/veya yaşlanmanın neden olduğu azalan aktivitenin bir yan etkisi olarak ortaya çıkan genel kas kondisyon kaybını dengelemektir.Bu faydalardan yararlanma olasılığı en yüksek olan kişiler arasında şiddetli artrit, konjestif kalp yetmezliği, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) ve egzersiz yapma yeteneğini kısıtlayan diğer durumlardan muzdarip olanlar bulunur.

 

Hızlı ayrıntılar:

 

SR9009 Kasa NO.:1379686-30-2

Kimyasal İsimler: SR9009;CHEMBL1961796;Etil 3-[[(4-klorofenil)metil-[(5-nitrotiofen-2-il)metil]amino]metil]pirrolidin-1-karboksilat;GTPL8901;

Saflık: %99+

Moleküler Formüler: C20H24ClN3O4S

Molekül Ağırlığı: 437.94026

Görünüm: Beyaz ince toz

Çözünürlük: suda çözünmez


2D-Yapı:

 

 

SR9009 nasıl çalışır:

 

Stenabolik, Rev-Erb proteinini bağlayarak ve aktive ederek vücutta çok çeşitli süreçleri tetikler.En belirgin olanı kaslardaki mitokondri sayısının artması ve metabolizmanın hızlanmasıdır.


Kaslardaki artan mitokondri sayısının bir sonucu olarak, kullanıcı şiddetli bir

dayanıklılık ve kas gücünde iyileşme.Aslında, çalışmalarda kullanılan fareler, SR9009 ile uygulandığında hem mesafe hem de zaman açısından %50 daha fazla koşabilir.Bu, bu mitokondrilerin tam olarak vücutta enerji üretenler olması nedeniyle mümkündür.Ayrıca makrofaj sayısındaki artış sayesinde bozuk mitokondriler kaslardan uzaklaştırılır ve yenileri ile değiştirilir.


Ayrıca, metabolik hızlardaki değişim, kullanıcı dinlenirken bile enerji harcamasını %5 oranında artırır;bu nedenle, SR fazla kalorileri yakar ve yağa dönüşmelerine izin vermez.Bu, gelişmiş glikoz metabolizması ile birleştiğinde, vücudun sürekli bir egzersiz durumunda olduğu gibi hareket etmesini sağlayan etkili bir şekilde yağ yakmaya yardımcı olur.

 

 

Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd.

Xiamen Huayongjian Biyoteknoloji Co., Ltd.

 

Kişiler:Haziran ve Sezon


Naber:+8618206063252;+8618759200098


E-posta:haziran@steroidpowder-hjtc.com;

eason@steroidpowder-hjtc.com


İnternet sitesi:https://www.steroidpowder-hjtc.com/
http://www.safeststeroid.com/
http://www.glassvilabels.com/
https://hjtc-printing.en.made-in-china.com/

 

Kullanım:

 

Tıbbi kullanım:

 

Mantıksal olarak, SR9009'un tıpta çok geniş bir uygulama alanına sahip olacak pek çok olumlu etkisi vardır.Örneğin trigliseritlerde ve plazma glukozunda keskin bir düşüş, tip 2 diyabet tedavisinde çok yardımcı olacaktır.Daha da önemlisi, yaşlanma, kas yaşlanmasının neden olduğu kas kaybı ve kas kaybının tedavisinde anahtar bir faktördür.


Ayrıca SR9009, hareketin yerini alabildiği için herhangi bir hareketle eğitilemeyen veya gerçekleştirilemeyen tıbbi nedenlerden dolayı obeziteyi hekimlerin tedavi etmesine olanak sağlayacaktır.Son olarak, kolesterol ile ilgili bozuklukların veya metabolik sendromun tedavisinde etkinliğini abartmak zordur.


Vücut geliştirme için kullanılır:

 

SR9009'un atletlere açması için tüm olasılıkları elde etmek için dahi olmaya gerek yok - çarpıcı dayanıklılık ve güç, yağ azaltma, kas hipertrofisi (büyüme), iyileştirilmiş kolesterol ve kan şekeri seviyeleri ve artan metabolizma.Bu nedenle, Cardarine'e (GW-501516) benzer, ancak daha fazla ek fayda sağlayan sonuçlar beklenebilir.Ek olarak, stenabolik tek başına veya yığın halinde iyi çalıştığından, herhangi bir steroid veya SARMS döngüsüne çok iyi bir katkı olacaktır ve Cardarine ile birlikte kullanılması çok etkileyici sonuçlar verecektir.


Sonuç olarak, Stenabolik daha fazla kalp antrenmanı yapmanıza, daha fazla yükseltmenize, kilo vermenize, yağsız kas kütlesi kazanmanıza ve kolesterol seviyelerini artırmanıza olanak tanır.SR'yi Anavar veya Trenbolone'a benzer steroidlerle kullanırken kolesterol ve kalp yönetimi önemlidir.

 

SARM'ler SR9009 İşlevi:

 

SR 9009, Burris ve ekibi tarafından TSRI'de geliştirilen bir çift bileşikten biridir.İlaç, vücuttaki doğal bir protein olan ve karaciğerdeki lipid ve glukoz metabolizmasını, inflamatuar yanıtları ve yağ depolayan hücreleri etkileyen Rev-erbα'ya bağlanır.SR9009, Rev-erbα'ya bağlanarak metabolizmayı başka bir hoş yan etkiyle başlatabilir: artan kas gücü.

 

Şimdi, Rev-erbα'nın aktivitesini ilaçlarla modüle ettikten sonra, çalışmalar iskelet kasları üzerindeki doğrudan etkisini göstermiştir. Bu kadar güçlü sonuçlarla Burris ve ekibi, öncelikle SR9009 ve diğer benzer bileşiklerin geliştirilmesine odaklanacak bir biyoteknoloji şirketi için finansman arayışındalar. insanlarda güvenli kullanım için.

 

Dozaj İpuçları


SR9009'un minimum 12 hafta çalıştırılması amaçlanmıştır.Herhangi bir SARM veya anabolik bileşikte olduğu gibi, hayvanınızın toleransını her zaman önce 10 mg'dan başlayıp yukarı doğru çalışarak değerlendirmelisiniz.


İyi bir tatlı nokta, günde 20 mg civarında bir yerdedir.


Stenabolik, diğer SARM'lerin bazıları kadar anabolik değildir ve bu nedenle, bir döngü sırasında kesme veya yeniden düzenleme için mükemmeldir.SR 9009 kullanırken daha fazla kilo almak istiyorsanız, yüksek kalorili ve proteinli bir diyet uyguladığınızdan emin olun.

 

Başvuru:

 

SR9009 ilavesi olmadan, vücudun metabolizması dalgalanır, aktiviteye göre sürekli olarak zirve yapar ve düşer.SR9009, bazal metabolizma hızını artırarak vücudun sürekli egzersiz yapıyormuş gibi davranmasını sağlar.Hiç aktivite olmadığı dönemlerde bile metabolizma hızı %5 artar.Tüm fazla kaloriler yakılır ve yağ olarak depolanmaz ve glikoz daha etkili bir şekilde metabolize edilir.Ve diğer bazı bileşiklerin aksine, SR9009 iştah kesici olarak hareket etmez.

 

Tüm bu eylemler yağ miktarını azaltır ve daha fazlasının birikmesini engeller.Ancak SR9009 yalnızca yağın vücutta depolanmasını engellemekle kalmaz, aynı zamanda egzersiz sonrası olduğu gibi gelişmiş kas yapısı da oluşturur.Dayanıklılık da artar, daha uzun ve daha sert antrenmana izin verir, bu da daha iyi kas kütlesine ve daha düşük yağ seviyelerine katkıda bulunur.

 

Şirketimizin Avantajı

 

1. Profesyonel tıbbi ürünler 15 yıldan fazla bir süredir üretmektedir.

2. Rekabetçi fiyat ile yüksek kalite

3. Bağımsız Tasarım ve Üstün Satış Ekibi

4. Büyük Tedarik Yeteneği

5. Mükemmel satış sonrası servis

 

Satış Sonrası Hizmet

 

1. Tüm ürünler, gagalamadan önce evde kesinlikle Kalite Kontrolü yapılmış olacaktır.

2. Tüm ürünler göndermeden önce iyi bir şekilde paketlenecektir.

3. Parsel ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcuttur

4. Güvenli ve gizli gönderi. Seçiminiz için çeşitli ulaşım yöntemleri.

5. Gümrük geçiş oranı ≥99%

6. Ürünlerimizi çok hızlı ve güvenli bir şekilde göndermemize yardımcı olabilecek kendi acentemiz/göndericimiz/distribütörümüz var ve transfer için orada stoklarımız var.

 

Nakliye ve teslimat

 

1. Paketler genellikle ödeme alındıktan sonra yaklaşık 2 gün içinde gönderilir.

2. Her nakliyeden sonra size sağlayacağımız

3. Paketinizi çevrimiçi takip etmek için takip numarası.

4. Siparişiniz ve detaylarınızla birlikte birkaç resim.

5. Gümrükleme hakkında, kılık değiştirmiş yollarla paketledik. Deneyimlerimize göre, uygun ve güvenli teslimat, sorun olmayacak.

6. % 100 izin, % 100 yeniden göndermeyi onaylıyoruz.

7. Sürekli müşterilerimiz için en iyi ve en güvenli nakliye mi?

 

Stenabolik Yağ Kaybı SARM Anabolik Steroidler Ham Toz Sr9009 Vücut Geliştirme SR-9009 Kas Kazanma CasNO.1379686-30-2 0

 

Sıcak satış Ürünleri

 

Testosteron Steroid    
Numara. CAS NUMARASI İsim
1 CAS:58-22-0 Testosteron tabanı
3 CAS:76-43-7 Fluoksimesteron Halotestin
4 CAS:2446-23-3 4-Klorodehidrometiltestosteron (Oral turinabol)
5 CAS:1255-49-8 Testosteron Fenilpropionat
6 CAS:57-85-2 testosteron propiyonat
7 CAS:1045-69-8 testosteron asetat
8 CAS:315-37-7 testosteron enantat
9 CAS:58-20-8 Testosteron Cypionate
10 CAS:1424-00-6 Mesterolon (Proviron)
11 CAS:5949-44-0 Testosteron Undekanoat
12 CAS:15262-86-9 testosteron izokaproat
13 CAS:855-19-6 Turinabol (4-Klorotestosteron/Clostebol Asetat)
14 CAS NUMARASI Testosteron Sustanon 250/100
15 CAS:5721-91-5 testosteron dekanoat
16 CAS:58-18-4 Metiltestosteron (17-metiltestosteron)
17 CAS:58-20-8 1-Test Cyp, Dihidroboldenon Cypionate
boldenon steroid    
17 CAS:846-48-0 boldenon
18 CAS:13103-34-9 Boldenone Undecylenate (Equipoise)
19 CAS:846-46-0 Boldenon Asetat
20 CAS:13103-34-9 boldenon propiyonat
21 CAS:106505-90-2 Boldenon Cypionate
trenbolon steroid    
22 CAS:10161-33-8 Trenbolon tabanı
23 CAS:10161-34-9 Trenbolone asetat (Finaplix H/Revalor-H)
24 CAS:472-61-546 Trenbolone enantat (parabolan)
25 CAS:23454-33-3 Trenbolone Heksahidrobenzil Karbonat
nandrolon steroid    
26 CAS:434-22-0 nandrolon
27 CAS:62-90-8 Nandrolone Phenypropionate (NPP)/durabolin
28 CAS: 601-63-8 nandrolon cypionate
29 CAS:360-70-3 Nandrolone dekanoat(DECA)/ Deca durabolin
30 CAS: 862-89-5 Nandrolone Undesilat
31 CAS: 7207-92-3 nandrolon propiyonat
Primobolan Steroid    
32 CAS:434-05-9 Metenolon Asetat (Primobolan)
33 CAS:303-42-4 Metenolon enantat (ABD)
34 CAS: 153-00-4 metenolon
35 CAS:3381-88-2 Superdrol Toz/Methasteron (metil-drostanolon)
36 CAS:521-12-0 Drostanolone Propionate (Masteron)
37 CAS:472-61-145 Drostanolone Enanthate (Masteron)
Anabolik steroidler    
38 CAS:72-63-9 Metandrostenolon (Dianabol, methandienon)
39 CAS:3704-09-4 miboleron
40 CAS:965-93-5 Metiltrienolon (Metribolon)
41 CAS:5197-58-0 metilstenbolon
42 CAS: 5630-53-5 tibolon
43 CAS:521-11-9 mestanolon
44 CAS:521-18-6 Stanolon (androstanolon)
45 CAS:434-07-1 Oksimetolon (Anadrol)
46 CAS:53-39-4 Oksandrolon(Anavar)
47 CAS:10418-03-8 stanozolol (Winstrol)
48 CAS:6157-87-5 trestolon asetat
49 CAS:853-23-6 Dehidroizoandrosteron 3-asetat
50 CAS:53-43-0 Dehidroepiandrosteron (DHEA)
51 CAS:481-29-8 epiandrosteron
52 CAS:566-19-8 7-Keto-dehidroepiandrosteron
53 CAS:76822-24-7 1-DHEA

 

Stenabolik Yağ Kaybı SARM Anabolik Steroidler Ham Toz Sr9009 Vücut Geliştirme SR-9009 Kas Kazanma CasNO.1379686-30-2 1

 

Sıkça sorulan soru


S1: Ürün Kaliteniz Üçüncü Taraf Laboratuvarı Tarafından Onaylandı mı?
C: Evet, tüm ürünler QC tarafından sıkı bir şekilde test edilir, QA tarafından onaylanır ve Çin, ABD, Kanada, Almanya, İngiltere, İtalya, Fransa vb. üçüncü taraf laboratuvarları tarafından onaylanır. Bu nedenle, seçerseniz İyi Kalite güvencesi alırsınız. Biz.

S2: Kalite şikayetini nasıl ele alıyorsunuz?
C: Her şeyden önce, kalite kontrol departmanımız ihracat ürünlerimizin HPLC, UV, GC tarafından sıkı bir incelemesini yapacaktır.
Kalite problemini sıfıra yakın bir seviyeye indirmek için TLC vb.Bizim tarafımızdan kaynaklanan gerçek bir kalite sorunu varsa, size değiştirme için ücretsiz ürünler göndereceğiz veya kaybınızı geri ödeyeceğiz.

S3: Örnek Siparişi Kabul Ediyor musunuz?
C: Evet, ürünlerimizin değerlendirme kalitesi için 10g, 100g ve 1kg'dan küçük siparişleri kabul edebiliriz.

S4: Herhangi bir indirim var mı?
C: Evet, daha büyük miktar için, daha fazla işbirliğimiz için her zaman daha iyi fiyatla destekliyoruz.

S5: VISA ticari kredi kartını kabul ediyor musunuz?
C: Üzgünüz, VISA kredi kartını kabul etmiyoruz, ancak banka havalesi, Western Union, Paypal veya Bitcoin'i kabul etmek istiyoruz.

S6: Malların gelmesi ne kadar sürer?
Bulunduğunuz yere bağlı olarak,
Küçük sipariş için lütfen DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS vb. Tarafından 5-7 gün bekleyin.
Toplu sipariş için lütfen Hava yoluyla 5-8 gün veya Deniz yoluyla 20-35 gün bekleyin.

S7: Herhangi bir yeniden sevkiyat politikanız var mı?
Tabii ki, parsel kaybederse iyi satış sonrası servis ve yeniden sevkiyat politikamız var.
Müşterilerimizle olan uzun süreli birlikteliğimiz büyük faydalar sağladı, ürünlerimizin paketlenmesinde her zaman azami özeni gösteriyoruz.Müşterilerimiz, zaman zaman onları yardım almadan bulmakta zorlandıkları için bunu onaylayacaktır.
Ancak elimizden gelenin en iyisini yapmamıza rağmen, az sayıda paketi ele geçirmemiz hala mümkün.Bu durumda, birbirimizle uzun vadeli bir ilişki kurmak için ücretsiz reship'e söz veriyoruz.

S8: Bir örnek alabilir miyim?
C: Elbette.Çoğu ürün için, kaliteyi test etmek için size ücretsiz bir numune sağlayabiliriz, nakliye ücreti ise sizin tarafınızdan üstlenilmelidir.
Bazı denizaşırı Laboratuvarlarla yakın işbirliği içinde olan bir teknoloji ve yönetim ekibi oluşturduk, hepsi güvenli nakliye ve mallarımızdan çokça bahsediyor.
lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

 

İletişim bilgileri
Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: june dai

Tel: +8618206063252

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)