Ana sayfa Ürünlertestosteron steroid

Erkek Geliştirme İçin Anabolik Testosteron Steroid Hormon Tozu Oral Anabolik Steroidler Testosteron Sustanon 250

Sertifika
Çin Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
teşekkürler haziran seninle çalışmak her zaman bir zevkmutlu haftasonu

—— steve

Haziran,Ürünleri bugün aldım ve harika görünüyorlar! Artık iş yapacağım tek kişi sensin. Web sitenizde yorum yapabileceğiniz bir yer var mı? Eğer öyleyse, harika ve hızlı hizmetinizi anlatmaktan memnuniyet duyarım.Teşekkürler,

—— Albert ABD

tozları alıyorum, onları gerçekten seviyorum, hizmetiniz için teşekkür ederim, çok yakında tekrar sipariş vereceğim!

—— Tom

HaziranBitmiş yağı aldım ve harika görünüyorlar :)

—— Kevin Smith

Her şeyi aldım.Size gerçekten minnettarım!!Bunun mükemmel bir iş ilişkisi olduğu kanıtlandı.Çok mutluyum!!

—— Poli

Merhaba June, Herkes ürünlerinizi seviyor, bu yüzden gelecekte sizinle kesinlikle iş yapacağım!

—— Frank

Ben sohbet şimdi

Erkek Geliştirme İçin Anabolik Testosteron Steroid Hormon Tozu Oral Anabolik Steroidler Testosteron Sustanon 250

Erkek Geliştirme İçin Anabolik Testosteron Steroid Hormon Tozu Oral Anabolik Steroidler Testosteron Sustanon 250
Erkek Geliştirme İçin Anabolik Testosteron Steroid Hormon Tozu Oral Anabolik Steroidler Testosteron Sustanon 250 Erkek Geliştirme İçin Anabolik Testosteron Steroid Hormon Tozu Oral Anabolik Steroidler Testosteron Sustanon 250 Erkek Geliştirme İçin Anabolik Testosteron Steroid Hormon Tozu Oral Anabolik Steroidler Testosteron Sustanon 250

Büyük resim :  Erkek Geliştirme İçin Anabolik Testosteron Steroid Hormon Tozu Oral Anabolik Steroidler Testosteron Sustanon 250

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Vuhan, Hubei, Çin
Marka adı: Testosterone steroids Powder
Sertifika: ISO 9001, GMP,USP,BP
Model numarası: sustanon 250
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10g
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: iyi kılık değiştirmiş
Teslim süresi: 3-5days
Ödeme koşulları: Western Union, paypal, MoneyGram, T/T
Yetenek temini: 5000kg/Ay

Erkek Geliştirme İçin Anabolik Testosteron Steroid Hormon Tozu Oral Anabolik Steroidler Testosteron Sustanon 250

Açıklama
Toz Adı: Testosteron Sustanon Tedarik: Ham Steroid Tozu & Peptitler & Sarms
Şartname: USP %99,95 Nakliye yolu: FedEx, DHL, UPS, Posta Gönderimi
Teslim süresi: 5-15GÜN Diğer isimler: Sustanon , Sustanon 250 , S250 Testi
Görünüm: beyaz kristal toz Politika: Yeniden Gönderim ve İndirim
Vurgulamak:

testosteron steroid hormonu

,

en iyi testosteron steroidi

Erkek Geliştirme İçin Anabolik Testosteron Steroid Hormon Tozu Oral Anabolik Steroidler Testosteron Sustanon 250

 

 

 

 

 

 

Hızlı Detay:

1. Takma ad: omnadren;sustanon;omnis;testosteron karışımı;karışık testosteron
2. Sustanon, testosteron ile karıştırılır
3. Ana maddeler: Testosteron Propionat, Testosteron Fenilpropionat, Testosteron izokaproat, Testosteron Decanoat.
4. Renk: beyazdan kirli beyaza
5. Kullanım: Bu esterler, Sustanon'u bugün mevcut olan en uzun ömürlü steroid bileşiklerinden biri yapar.Boyut koymak ve kas gücünü artırmak için ideal bir bileşiktir.

Ürün adı Sustanon 250 Fabrika Tedarik
diğer adı Testosteron Karışımı;Testosteron Sustanon;sustanon
tahlil %97.0~102.0 %Ürün Açıklaması:

Sustanon 250, dört testosteron esteri testosteron propiyonat, testosteron fenilpropionat, testosteron izokaproat ve testosteron dekanoatın bir karışımıdır.Bu esterler, Sustanon'u bugün mevcut olan en uzun ömürlü steroid bileşiklerinden biri yapar.Boyut koymak ve kas gücünü artırmak için ideal bir bileşiktir.


Sustanon ayrıca jinokomasti ve su tutma gibi östrojenik yan etkiler üzerinde nispeten hafiftir.Dengeli bir testosteron seviyesini korumak için haftada 250 mg ila 1000 mg dozlar önerilir, ancak Sustanon vücutta bir aya kadar aktif kalacaktır.
Daha yüksek dozlarda östrojenik etkiler şiddetli olabilir ve Nolvadex veya Proviron gibi anti-östrojenler önerilir.Sustanon almak vücudun doğal testosteron üretimini de azaltacaktır, bu nedenle HCG veya Clomid'in kür sonrası tedavisi de arzu edilir.


Sustanon 250, Organon tarafından geliştirilen, yağ bazlı enjekte edilebilir bir testosteron karışımıdır.Tipik olarak dört farklı testosteron esteri içerir: Testosteron propionat (30 mg);testosteron fenilpropionat (60 mg);testosteron izokaproat (60 mg);ve testosteron dekanoat (100 mg), ancak daha düşük dozlu bir versiyon da üretilir.Akıllıca "tasarlanmış" bir testosteron olan Sustanon, hızlı ancak uzun süreli bir testosteron salınımı sağlamak için tasarlanmıştır.Bu üründeki propiyonat ve fenilpropiyonat esterleri hızla kullanılır ve ilk dört gün içinde dolaşıma girer.Kalan esterlerin salınması çok daha yavaştır ve vücutta yaklaşık iki ve üç hafta (sırasıyla) aktif kalır.
Tüm testosteron ürünlerinde olduğu gibi, Sustanon da belirgin androjenik aktiviteye sahip güçlü bir anaboliktir.Esas olarak, güç ve kas kütlesinde iyi kazançlar sağlayan bir şişirme ilacı olarak kullanılır.Testosteronun doğasında olduğu gibi östrojene dönüşmesine rağmen, bu enjekte edilebilir maddenin cypionate veya enanthate'den biraz daha tolere edilebilir olduğu belirtilmektedir.Ancak bu tür gözlemler yalnızca zamanlama sorunlarıdır.Sustanon ile kandaki testosteron seviyeleri daha yavaş artıyor, bu nedenle yan etkiler o kadar hızlı ortaya çıkmıyor.Bununla birlikte, eşit kan hormonu seviyeleri için, testosteron, esterden bağımsız olarak eşit olarak parçalanacaktır.Östrojenle bağlantılı olarak, östrojeni en aza indirmek için adımlar atılmadıkça, Sustanon ile su tutma dikkat çekici olacaktır.


Birçok kişi Nolvadex ve Proviron'un bir kombinasyonunu kullanmayı severken, diğerleri östrojenle ilgili yan etkilerin kontrolüne yardımcı olmak için Arimidex, Femara veya Aromasin gibi bir anti-aromataz kullanır.


Güçlü bir androjen olarak tipik yan etkileri bekleyebiliriz.Buna yağlı cilt, sivilceli vücut/yüz kıllarının uzaması ve erken kelleşme dahildir.Proscar/Propecia'nın eklenmesi, testosteronun DHT'ye (dihidrotestosteron) dönüşümünü sınırlayacağından, bu tür yan etkileri en aza indirebilmelidir.Sustanon ayrıca doğal testosteron üretimini oldukça hızlı bir şekilde bastıracaktır.Hormonal bir çöküşü önlemek için bir döngünün sonunda HCG ve/veya Clomid/Nolvadex kullanımı gereklidir.Yine de, Sustanon'un son enjeksiyonunuzu yaptıktan sonra bir aya kadar vücutta aktif kalacağını unutmayın.Steroid kesildikten hemen sonra döngü ilaç tedavisine başlamanız çok etkili olmayacaktır.Bunun yerine, HCG veya Clomid/Nolvadex, kan androjen düzeylerinin önemli ölçüde düştüğü noktaya gelene kadar üç hafta ertelenmelidir.


Sustanon 250, muhtemelen en çok aranan enjekte edilebilir testosterondur.Bununla birlikte, bunun, bu testosteron kombinasyonunun olağandışı bir gücünden kaynaklanmadığını (esterlerin yalnızca testosteron salınımını etkilediğini unutmayın), ancak dört farklı esterden oluşan bir "yığın" çok iyi bir satış noktası olduğu için olduğunu vurgulamalıyım.Çoğu durumda, enantat ile paranızın karşılığını çok daha fazla alacaksınız, bu yüzden süslü yığının sizi aldatmasına izin vermeyin.Ancak Sustanon, ABD karaborsasında hala çok bol ve satıcının raflarında uzun süre kalmıyor.Aslında bu steroid için yüksek talep, özellikle Meksika'daki veterinerlik şirketleri tarafından üretimine yeni bir ilgi uyandırdı.

Sustanon 250, Organon tarafından geliştirilen, yağ bazlı enjekte edilebilir bir testosteron karışımıdır.Tipik olarak dört farklı testosteron esteri içerir: Testosteron propionat (30 mg);testosteron fenilpropionat (60 mg);testosteron izokaproat (60 mg);ve testosteron dekanoat (100 mg), ancak daha düşük dozlu bir versiyon da üretilir.

Akıllıca "tasarlanmış" bir testosteron olan Sustanon, hızlı ancak uzun süreli bir testosteron salınımı sağlamak için tasarlanmıştır.Bu üründeki propiyonat ve fenilpropiyonat esterleri hızla kullanılır ve ilk dört gün içinde dolaşıma girer.Kalan esterlerin salınması çok daha yavaştır ve vücutta yaklaşık iki ve üç hafta (sırasıyla) aktif kalır.

Tüm testosteron ürünlerinde olduğu gibi, Sustanon da belirgin androjenik aktiviteye sahip güçlü bir anaboliktir.Esas olarak, güç ve kas kütlesinde iyi kazançlar sağlayan bir şişirme ilacı olarak kullanılır.Testosteronun doğasında olduğu gibi östrojene dönüşmesine rağmen, bu enjekte edilebilir maddenin cypionate veya enanthate'den biraz daha tolere edilebilir olduğu belirtilmektedir.Ancak bu tür gözlemler yalnızca zamanlama sorunlarıdır.

Sustanon ile kandaki testosteron seviyeleri daha yavaş artıyor, bu nedenle yan etkiler o kadar hızlı ortaya çıkmıyor.Bununla birlikte, eşit kan hormonu seviyeleri için, testosteron, esterden bağımsız olarak eşit olarak parçalanacaktır.Östrojenle bağlantılı olarak, östrojeni en aza indirmek için adımlar atılmadıkça, Sustanon ile su tutma dikkat çekici olacaktır.

Birçok kişi Nolvadex ve Proviron'un bir kombinasyonunu kullanmayı severken, diğerleri östrojenle ilgili yan etkilerin kontrolüne yardımcı olmak için Arimidex, Femara veya Aromasin gibi bir anti-aromataz kullanır.

Şartname:

Testosteron Karışımı
Takma ad: Sustanon 250 ;Omnadren
Saflık:3:6:6:10
Görünüm: beyaz kristalloid toz.
Soğutma tasarrufu: Oda sıcaklığı aglomera için 20 santigrat dereceden fazla veya bir sıvıya 30 santigrat derece.
Sustanon testosteron ile karıştırılır
Ana maddeler: Testosteron Propionat, Testosteron Fenilpropionat, Testosteron izokaproat,

Testosteron Decanoate.
1, Bir tür 250 gram pulvistir: Testosteron Propionat 30 gram, Testosteron Fenilpropionat 60 gram, Testosteron izokaproat 60 gram, Testosteron Decanoat 100 gram.
2, Başka bir tür 250 mg enjeksiyondur: Testosteron Propionat 30 mg;Testosteron Fenilpropionat 60 mg;Testosteron izokaproat 60 mg ve Testosteron Decanoat 100 mg.

 

TEST ÖĞELERİ ŞARTNAME SONUÇLAR
Tanım : Beyaz veya Beyaza Yakın Kristal Toz
çözünürlük : Suda pratik olarak çözünmez, asetonda serbestçe çözünür
  ve alkolde, yağlı yağlarda çözünür.
Kimlik : KÖ Pozitif
Tahlil(kuru bsis üzerinde) : 97.0~103.0% %98.57
Spesifik Döndürme : +84°~+90° +85.9°
Kurutma kaybı : maksimum %0.5 %0.31
İlgili Maddeler : Herhangi bir kirlilik: maksimum %0.5 <0.5%
  Toplam: maks. %1.0 <1.0%
  Göz ardı etme limiti: maks. %0,05 <0.05%
     
Çözüm Spesifikasyon, BP2005 standardına uygundur

 

 

Sustanon 250 COA'sı

 

 
Şartname

Test sonuçları

Görünüm

Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz

beyaz kristal toz

Kurutma kaybı

<=0,5%

%0.24

optik döndürme

+69°~+74°

73,3°

(HPLC) Deneyi

%97-103.0

%98.81

serbest asit

%0.5 maksimum

%0.21

Çözüm

Aboye ürünü analiz standardına uygundur

uygun

 

Erkek Geliştirme İçin Anabolik Testosteron Steroid Hormon Tozu Oral Anabolik Steroidler Testosteron Sustanon 250 0

 

Bizim avantajımız

 

A. Grubumuz 12 yılı aşkın bir süredir Çin'de profesyonel bir ham toz fabrikasıdır, tüm tozlar küçük yeraltı laboratuvarlarından veya karaborsalardan değil, doğrudan fabrikadan tedarik edilir, kalite garanti edilir.

B. Gizli paketleme yöntemleri.Güvenliğiniz ve teslimatınızın güvence altına alınması için tüm ürünler, herhangi bir şüpheyi önlemek için gizli bir şekilde paketlenecek, kolilerde steroid ile ilgili herhangi bir isim görünmeyecektir.

C. Tozların çoğu stokta, Ücretli numuneler mevcuttur, 24 saat içinde sevk edilebilir. Paket gönderildikten sonra gümrük geçişi garantisi için 24 saat izleme koduna her zaman bakacağız. Bir müzakereden sonra gümrük ele geçirme politikası uygulanacaktır.

D. %100 gümrükleme oranı.Bu ürünleri 12 yıldır sattık, zenginleştirme deneyimimiz, ürünlerimizin her ay 100kgs'nin üzerinde ülkenizi özel olarak geçmek için yüksek bir orana sahip olmasını sağlıyor.

E. Enjekte edilebilir steroid.Eritme tozunu sıvı servise sunuyoruz.Ve sıvıyı özel şişelerde gönderin.


Kaynak ve Kalite


Firmamız, Standart Operasyon Prosedürüne göre 10 yılı aşkın bir süredir ilaç alanında Çin'de profesyonel bir üretim lideri fabrikasıdır.Tozların çoğu stokta, Ücretli numuneler mevcuttur, Adedi: 10g


Paketleme:


Paket ve sevkiyat için profesyonel ekibimiz var.Ülkenize tek seferde 10 gram ila 25 kg toz göndermenin özel yolu.Güvenli sevkiyat, ele geçirilen veya eksik bir paket için yeniden nakliye politikasını sağlamak için her sipariş için gizli paket yapılacaktır.


satış sonrası servis.


En kısa sürede paket güncellemesini söyleyin ve müşteri çeşitli Enjekte edilebilir steroidlerle karşılaştığında en iyi çözümü deneyecektir.Eritme tozunu sıvı servise sunuyoruz.

 

İlgili ürünler:

 

Testosteron Baz (estersiz) 100mg/ml
Testosteron Enanthate (Primoteston) 250 / 300 / 400mg/ml
testosteron propiyonat 100mg/ml
Testosteron Cypionate 250mg/ml / 300mg/ml
Testosteron Sustanon 250 200mg/ml / 250mg/ml
Testosteron Süper Testi 450 450mg/ml
Boldenone undesilenate ( Equipoise / EQ) 300mg/ml / 400mg/ml
Nandrolone Decanoate (DECA) 200 / 250 / 300mg/ml
Trenbolon Asetat 100mg/ml
Trenbolone Enanthate (parabol) 200mg/ml
Drostanolone Propionate (Masteron) 100mg/ml
Boldenone Undecylenate (Equipoise) 200mg/ml / 300mg/ml
Metenolon Asetat (Primobolon) 100mg/ml
Methandienone (Dianabol) 25mg/ml / 50mg/ml
Stanozolol (Winstrol) 25mg/ml / 50mg/ml
Oksimetolon (Anadrol) 25mg/ml / 50mg/ml

 

testosteron propiyonat 100mg/mL  
Testosteron Enanthate 250mg/mL 300mg/mL
Testosteron Cypionate 250mg/mL  
sustanon 250mg/mL 300mg/mL
Deca-Durabolin 200mg/mL 250mg/mL
Boldenone Undesilenate Dengesi 200mg/mL 300mg/mL
Trenbolone Asetat Finaplix 100mg/mL  
Trenbolon Enanthate 100mg/mL 200mg/mL
Drostanolone propiyonat Masteron 100mg/mL 150mg/mL
Metenolon Asetat Primobolon 100mg/mL  
Metenolon Enantat Primobolan 100mg/mL  
Winstrol Stanozolol 50mg/mL  
Dianabol 50mg/mL  
süper test 450mg/mL  
anomali 400mg/mL  
Ripex 225mg/mL  
tritren 180mg/mL  
Test450 450mg/mL  
Üçlü Test 300 300mg/mL  
Üç Deca 300 300mg/mL  
Test Karışımı 450 450mg/mL  
Test Karışımı 500 500mg/mL  
Nandro Testi 225 225mg/mL  
kütle 500 500mg/mL  
Kesim Deposu 400 400mg/mL  
Tren Testi 225 225mg/mL  
Nandro Test Deposu 450 450mg/mL  
Eş Testi 450 450mg/mL  
Yarık Kes 175 175mg/mL  
Tren Test Deposu 450 450mg/mL  

 

Erkek Geliştirme İçin Anabolik Testosteron Steroid Hormon Tozu Oral Anabolik Steroidler Testosteron Sustanon 250 1

 

Sıkça sorulan soru

 

S1: Sipariş vermeden önce Ürün Kalitesi nasıl teyit edilir?
C: ücretsiz numuneler mevcuttur, ancak navlun ücretleri hesabınızda olacak ve ücretler size iade edilecek veya gelecekte siparişinizden düşülecektir.

S2: Bana indirimli fiyat verebilir misiniz?
C: Elbette, miktarınıza bağlıdır. Daha büyük sipariş daha ucuz fiyatın tadını çıkarabilir.

S3: Siparişimi ne zaman gönderirsiniz?
C: Normalde, ödemenizi onayladıktan sonra 2 ila 3 gün içinde, çünkü %100 gümrükleme için Gizli Paketleme düzenlemek için zamana ihtiyacımız var.

S4: Mallarımı herhangi bir özel sorun olmadan alabileceğimi garanti edebilir misiniz?
Evet, Yeniden Gönderim Hizmetimiz Vardır. Ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Q5: kalite şikayetini nasıl ele alıyorsunuz?
C: Her şeyden önce, kalite kontrolümüz kalite problemini sıfıra yakın bir seviyeye indirecektir.Bizden kaynaklanan gerçek bir kalite sorunu varsa, size değiştirme için ücretsiz ürünler göndereceğiz veya kaybınızı iade edeceğiz.

Q6: Ne tür ödeme koşullarını kabul ediyorsunuz?
C: Herhangi bir sipariş için Paypal, Bitcoin, T/T, Western Union veya Money Gram ile ödeme yapabilirsiniz.

S7: Bizimle nasıl iletişime geçilir?
C: E-posta, whatsapp, wickr me, wechat, vb. kullanıyoruz.bu yüzden herhangi bir ihtiyacınız varsa lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

 

 

 

Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd.

Xiamen Huayongjian Biyoteknoloji Co., Ltd.

 

Kişiler:Haziran ve Sezon


Naber:+8618206063252;+8618759200098


E-posta:haziran@steroidpowder-hjtc.com;

eason@steroidpowder-hjtc.com


İnternet sitesi:https://www.steroidpowder-hjtc.com/
http://www.safeststeroid.com/
http://www.glassvilabels.com/
https://hjtc-printing.en.made-in-china.com/

 

İletişim bilgileri
Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: june dai

Tel: +8618206063252

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)