Ana sayfa ÜrünlerEnjekte Edilebilir Anabolik Steroidler

Toptan Steroidler Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250 osteoporozu önlüyor

Sertifika
Çin Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
teşekkürler haziran seninle çalışmak her zaman bir zevkmutlu haftasonu

—— steve

Haziran,Ürünleri bugün aldım ve harika görünüyorlar! Artık iş yapacağım tek kişi sensin. Web sitenizde yorum yapabileceğiniz bir yer var mı? Eğer öyleyse, harika ve hızlı hizmetinizi anlatmaktan memnuniyet duyarım.Teşekkürler,

—— Albert ABD

tozları alıyorum, onları gerçekten seviyorum, hizmetiniz için teşekkür ederim, çok yakında tekrar sipariş vereceğim!

—— Tom

HaziranBitmiş yağı aldım ve harika görünüyorlar :)

—— Kevin Smith

Her şeyi aldım.Size gerçekten minnettarım!!Bunun mükemmel bir iş ilişkisi olduğu kanıtlandı.Çok mutluyum!!

—— Poli

Merhaba June, Herkes ürünlerinizi seviyor, bu yüzden gelecekte sizinle kesinlikle iş yapacağım!

—— Frank

Ben sohbet şimdi

Toptan Steroidler Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250 osteoporozu önlüyor

Toptan Steroidler Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250 osteoporozu önlüyor
Toptan Steroidler Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250 osteoporozu önlüyor Toptan Steroidler Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250 osteoporozu önlüyor Toptan Steroidler Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250 osteoporozu önlüyor

Büyük resim :  Toptan Steroidler Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250 osteoporozu önlüyor

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Vuhan, Hubei, Çin
Marka adı: Testosterone steroids Powder
Sertifika: ISO 9001, GMP,USP,BP
Model numarası: sustanon 250
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10g
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: iyi kılık değiştirmiş
Teslim süresi: 3-5days
Ödeme koşulları: Western Union, paypal, MoneyGram, T/T
Yetenek temini: 5000kg/Ay

Toptan Steroidler Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250 osteoporozu önlüyor

Açıklama
Toz Adı: Testosteron Sustanon Tedarik: Ham Steroid Tozu & Peptitler & Sarms
Şartname: USP %99,95 Nakliye yolu: FedEx, DHL, UPS, Posta Gönderimi
Teslim süresi: 5-15GÜN Diğer isimler: Sustanon , Sustanon 250 , S250 Testi
Görünüm: beyaz kristal toz Politika: Yeniden Gönderim ve İndirim
Vurgulamak:

testosteron fenilpropionat

,

testo fenilpropionat

Toptan Steroidler Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250 osteoporozu önleme

 

 

 

 

 

 

Hızlı Detay:

1. Takma ad: omnadren;sustanon;omnis;testosteron karışımı;karışık testosteron
2. Sustanon, testosteron ile karıştırılır
3. Ana maddeler: Testosteron Propionat, Testosteron Fenilpropionat, Testosteron izokaproat, Testosteron Decanoat.
4. Renk: beyazdan kirli beyaza
5. Kullanım: Bu esterler, Sustanon'u bugün mevcut olan en uzun ömürlü steroid bileşiklerinden biri yapar.Boyut koymak ve kas gücünü artırmak için ideal bir bileşiktir.

Ürün adı Sustanon 250 Fabrika Tedarik
diğer adı Testosteron Karışımı;Testosteron Sustanon;sustanon
tahlil %97.0~102.0 %Ürün Açıklaması:

Sustanon 250, dört testosteron esteri testosteron propiyonat, testosteron fenilpropionat, testosteron izokaproat ve testosteron dekanoatın bir karışımıdır.Bu esterler, Sustanon'u bugün mevcut olan en uzun ömürlü steroid bileşiklerinden biri yapar.Boyut koymak ve kas gücünü artırmak için ideal bir bileşiktir.


Sustanon ayrıca jinokomasti ve su tutma gibi östrojenik yan etkiler üzerinde nispeten hafiftir.Dengeli bir testosteron seviyesini korumak için haftada 250 mg ila 1000 mg'lık dozlar önerilir, ancak Sustanon vücutta bir aya kadar aktif kalacaktır.
Daha yüksek dozlarda östrojenik etkiler şiddetli olabilir ve Nolvadex veya Proviron gibi anti-östrojenler önerilir.Sustanon almak vücudun doğal testosteron üretimini de azaltacaktır, bu nedenle HCG veya Clomid'in kür sonrası tedavisi de arzu edilir.


Sustanon 250, Organon tarafından geliştirilen, yağ bazlı enjekte edilebilir bir testosteron karışımıdır.Tipik olarak dört farklı testosteron esteri içerir: Testosteron propionat (30 mg);testosteron fenilpropionat (60 mg);testosteron izokaproat (60 mg);ve testosteron dekanoat (100 mg), ancak daha düşük dozlu bir versiyon da üretilir.Akıllıca "tasarlanmış" bir testosteron olan Sustanon, hızlı ancak uzun süreli bir testosteron salınımı sağlamak için tasarlanmıştır.Bu üründeki propiyonat ve fenilpropiyonat esterleri hızla kullanılır ve ilk dört gün içinde dolaşıma girer.Kalan esterlerin salınması çok daha yavaştır ve vücutta yaklaşık iki ve üç hafta (sırasıyla) aktif kalır.
Tüm testosteron ürünlerinde olduğu gibi, Sustanon da belirgin androjenik aktiviteye sahip güçlü bir anaboliktir.Esas olarak, güç ve kas kütlesinde iyi kazançlar sağlayan bir şişirme ilacı olarak kullanılır.Testosteronun doğasında olduğu gibi östrojene dönüşmesine rağmen, bu enjekte edilebilir maddenin cypionate veya enanthate'den biraz daha tolere edilebilir olduğu belirtilmektedir.Ancak bu tür gözlemler yalnızca zamanlama sorunlarıdır.Sustanon ile kandaki testosteron seviyeleri daha yavaş artıyor, bu nedenle yan etkiler o kadar hızlı ortaya çıkmıyor.Bununla birlikte, eşit kan hormonu seviyeleri için, testosteron, esterden bağımsız olarak eşit olarak parçalanacaktır.Östrojenle bağlantılı olarak, östrojeni en aza indirmek için adımlar atılmadıkça, Sustanon ile su tutma dikkat çekici olacaktır.


Birçok kişi Nolvadex ve Proviron'un bir kombinasyonunu kullanmayı severken, diğerleri östrojenle ilgili yan etkilerin kontrolüne yardımcı olmak için Arimidex, Femara veya Aromasin gibi bir anti-aromataz kullanır.


Güçlü bir androjen olarak tipik yan etkileri bekleyebiliriz.Buna yağlı cilt, sivilceli vücut/yüz kıllarının uzaması ve erken kelleşme dahildir.Proscar/Propecia'nın eklenmesi, testosteronun DHT'ye (dihidrotestosteron) dönüşümünü sınırlayacağından, bu tür yan etkileri en aza indirebilmelidir.Sustanon ayrıca doğal testosteron üretimini oldukça hızlı bir şekilde bastıracaktır.Hormonal bir çöküşü önlemek için bir döngünün sonunda HCG ve/veya Clomid/Nolvadex kullanımı gereklidir.Yine de, Sustanon'un son enjeksiyonunuzu yaptıktan sonra bir aya kadar vücutta aktif kalacağını unutmayın.Steroid kesildikten hemen sonra döngü ilaç tedavisine başlamanız çok etkili olmayacaktır.Bunun yerine, HCG veya Clomid/Nolvadex, kan androjen düzeylerinin önemli ölçüde düştüğü noktaya gelene kadar üç hafta ertelenmelidir.


Sustanon 250, muhtemelen en çok aranan enjekte edilebilir testosterondur.Bununla birlikte, bunun, bu testosteron kombinasyonunun olağandışı bir gücünden kaynaklanmadığını (esterlerin yalnızca testosteron salınımını etkilediğini unutmayın), ancak dört farklı esterden oluşan bir "yığın" çok iyi bir satış noktası olduğu için olduğunu vurgulamalıyım.Çoğu durumda, enantat ile paranızın karşılığını çok daha fazla alacaksınız, bu yüzden süslü yığının sizi aldatmasına izin vermeyin.Ancak Sustanon, ABD karaborsasında hala çok bol ve satıcının raflarında uzun süre kalmıyor.Aslında bu steroid için yüksek talep, özellikle Meksika'daki veterinerlik şirketleri tarafından üretimine yeni bir ilgi uyandırdı.

Sustanon 250, Organon tarafından geliştirilen, yağ bazlı enjekte edilebilir bir testosteron karışımıdır.Tipik olarak dört farklı testosteron esteri içerir: Testosteron propionat (30 mg);testosteron fenilpropionat (60 mg);testosteron izokaproat (60 mg);ve testosteron dekanoat (100 mg), ancak daha düşük dozlu bir versiyon da üretilir.

Akıllıca "tasarlanmış" bir testosteron olan Sustanon, hızlı ancak uzun süreli bir testosteron salınımı sağlamak için tasarlanmıştır.Bu üründeki propiyonat ve fenilpropiyonat esterleri hızla kullanılır ve ilk dört gün içinde dolaşıma girer.Kalan esterlerin salınması çok daha yavaştır ve vücutta yaklaşık iki ve üç hafta (sırasıyla) aktif kalır.

Tüm testosteron ürünlerinde olduğu gibi, Sustanon da belirgin androjenik aktiviteye sahip güçlü bir anaboliktir.Esas olarak, güç ve kas kütlesinde iyi kazançlar sağlayan bir şişirme ilacı olarak kullanılır.Testosteronun doğasında olduğu gibi östrojene dönüşmesine rağmen, bu enjekte edilebilir maddenin cypionate veya enanthate'den biraz daha tolere edilebilir olduğu belirtilmektedir.Ancak bu tür gözlemler yalnızca zamanlama sorunlarıdır.

Sustanon ile kandaki testosteron seviyeleri daha yavaş artıyor, bu nedenle yan etkiler o kadar hızlı ortaya çıkmıyor.Bununla birlikte, eşit kan hormonu seviyeleri için, testosteron, esterden bağımsız olarak eşit olarak parçalanacaktır.Östrojenle bağlantılı olarak, östrojeni en aza indirmek için adımlar atılmadıkça, Sustanon ile su tutma dikkat çekici olacaktır.

Birçok kişi Nolvadex ve Proviron'un bir kombinasyonunu kullanmayı severken, diğerleri östrojenle ilgili yan etkilerin kontrolüne yardımcı olmak için Arimidex, Femara veya Aromasin gibi bir anti-aromataz kullanır.

 

 

Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd.

Xiamen Huayongjian Biyoteknoloji Co., Ltd.

 

Kişiler:Haziran ve Sezon


Naber:+8618206063252;+8618759200098


E-posta: haziran@steroidpowder-hjtc.com;

eason@steroidpowder-hjtc.com


İnternet sitesi:https://www.steroidpowder-hjtc.com/
http://www.safeststeroid.com/
http://www.glassvilabels.com/
https://hjtc-printing.en.made-in-china.com/

 

Şartname:

Testosteron Karışımı
Takma ad: Sustanon 250 ;Omnadren
Saflık:3:6:6:10
Görünüm: beyaz kristalloid toz.
Soğutma tasarrufu: Oda sıcaklığı aglomera için 20 santigrat dereceden fazla veya bir sıvıya 30 santigrat derece.
Sustanon testosteron ile karıştırılır
Ana maddeler: Testosteron Propionat, Testosteron Fenilpropionat, Testosteron izokaproat,

Testosteron Decanoate.
1, Bir tür 250 gram pulvistir: Testosteron Propionat 30 gram, Testosteron Fenilpropionat 60 gram, Testosteron izokaproat 60 gram, Testosteron Decanoat 100 gram.
2, Başka bir tür 250 mg enjeksiyondur: Testosteron Propionat 30 mg;Testosteron Fenilpropionat 60 mg;Testosteron izokaproat 60 mg ve Testosteron Decanoat 100 mg.

 

TEST ÖĞELERİ ŞARTNAME SONUÇLAR
Tanım : Beyaz veya Beyaza Yakın Kristal Toz
çözünürlük : Suda pratik olarak çözünmez, asetonda serbestçe çözünür
  ve alkolde, yağlı yağlarda çözünür.
Kimlik : KÖ Pozitif
Tahlil(kuru bsis üzerinde) : 97.0~103.0% %98.57
Spesifik Döndürme : +84°~+90° +85.9°
Kurutma kaybı : maksimum %0.5 %0.31
İlgili Maddeler : Herhangi bir kirlilik: maksimum %0.5 <0.5%
  Toplam: maks. %1.0 <1.0%
 Göz ardı etme limiti: maks. %0,05 <0.05%
     
Çözüm Spesifikasyon, BP2005 standardına uygundur

 

 

Sustanon 250 COA'sı

 

 
Şartname

Test sonuçları

Görünüm

Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz

beyaz kristal toz

Kurutma kaybı

<=0,5%

%0.24

optik döndürme

+69°~+74°

73,3°

(HPLC) Deneyi

%97-103.0

%98.81

serbest asit

%0.5 maksimum

%0.21

Çözüm

Aboye ürünü analiz standardına uygundur

uygun

 

Toptan Steroidler Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250 osteoporozu önlüyor 0

 

Satış sonrası servis

 

1. Ödemelerinizi aldıktan sonra malları 8 saat içinde göndeririz.Siparişi iptal etmek veya değiştirmek isterseniz, lütfen ödemeyi bitirdikten sonra 24 saat içinde bana bildirin... Böylece ikimiz de kötü pazarlığın en iyisini yapabiliriz.

2. Bizden sipariş ettiğiniz malları EMS, DHL, UPS veya FedEx ile göndeririz. Hangi kuryenin Farklı ülkelere bağlı olduğunu seçmeye karar vereceğiz. Malları sizin için teslim etmenin en iyi yolunu bulmak için.

3. Malları genellikle 4-7gün içinde alabilirsiniz. Mallar başka nedenlerle kaybolduysa veya alınmadıysa, lütfen hemen benimle iletişime geçin.

 

Daha fazla bilgi:

 

1) Soruşturma Kişileri

E-posta:haziran@steroidpowder-hjtc.com;

eason@steroidpowder-hjtc.com

İngilizce :Bayan Haziran +8618206063252

Çince :BayEason +8618759200098

Naber:+8618206063252

 

2) Soruşturma yanıt süresi

48 saat içinde

 

3) Sözleşme

Alıcı ve satıcı (Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd) arasında sözleşme yapılacaktır, Email ile tamamlanabilir, geçerlidir.

 

4) Ödeme Koşulları

Nihai ödeme koşulları kararlaştırılacak ve sözleşmede belirtilecektir.Ödeme, T/T, Western Union ve Money Gram aracılığıyla yapılabilir.

 

5) Teslimat

Ödeme alındıktan ve onaylandıktan sonra, ürünü DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS, vb. ile göndeririz.

 

6) Müşteri Hizmetleri

Hizmet merkezimiz, ürün ve sipariş durumu hakkında sizi takip edecek ve her türlü sorunuza cevap verecektir.Firmamızın iade ve değişim politikası vardır, detaylar için lütfen june@steroidpowder-hjtc.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.

 

7) Gizlilik ve Gizlilik Politikası

Şirketimiz müşteri ve sipariş bilgilerini kesinlikle gizli tutacaktır.Gerekirse, bir gizlilik sözleşmesi yapılacaktır.

 

 

Ana ürünümüz:

 

Vücut geliştirme ilacı, Kas geliştirme ilacı, Seks geliştirme ilacı,

Büyüme geliştirme ilacı, Kilo verme ilacı, Östrojen Hormonu,

Lokal Anestezik İlaç,Antineoplastik Ham İlaç...

Hepsi yüksek saflıkta %99 veya üzeridir.

Ve kalite ve hizmet müşterilerimiz tarafından övülüyor.

Şirketimiz tarafından üretilen steroid pwoder, yarı mamul sıvı, peptit ve diğer kimyasal hammaddeler, E-postanıza hoş geldiniz.

 

Ben June, sorunuza hoş geldiniz, ilgileniyorsanız size son katalog veya fiyat listesini göndermeye hazırım, lütfen bana e-posta göndermekten çekinmeyin, sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyorum!

 

 

Görevimiz:


Müşterimize, özel ihtiyaçlarını bütçe ve zaman içinde karşılayan, uzun vadeli ilişkiler geliştiren mükemmel bir kişisel hizmet sunmak
çerçeve.Optimize edilmiş doğrulanmış ve kontrol edilen süreçler aracılığıyla müşterilerin temel yetkinliklerinde ve ürün kalitesinde mevzuata uygunluğun en üst düzeye çıkarılmasını sağlayın.


Vizyonumuz:


Danışmanlarımız aracılığıyla inisiyatif disiplinini, esnekliği ve ekip çalışmasını teşvik edin. Tüm hizmetlerimizin müşteri gereksinimlerine uygun olmasını sağlayın
yerel, federal ve uluslararası ajans düzenlemeleri ile gereksinimler, politikalar ve prosedürler.

 

 

testosteron
İsim Kısaltma CAS Numarası.
Testosteron Enanthate TE 315-37-7
Testosteron Cypionate TC 58-20-8
testosteron propiyonat TP 57-85-2
Testosteron Fenilpropionat TPP 1255-49-8
Testosteron İzokaproat TI 15262-86-9
testosteron dekanoat TD 5721-91-5
Testosteron Undekanoat TU 5949-44-0
Testosteron Asetat TA 1045-69-8
Testosteron Sustanon(Sustanon 250) S250 sustanon 250
Clostebol Asetat (4-Klorotestosteron) CA 855-19-6
Metiltestosteron(17-Alfa-Metil-Testosteron) MT 65-04-3
andropen  
TNT  
nandrolon
İsim Kısaltma CAS Numarası.
nandrolon dekanoat ND 360-70-3/DECA
Nandrolone Fenipropionat nükleer santral 62-90-8
trenbolon
İsim Kısaltma CAS Numarası.
Trenbolon Asetat TBA 10161-34-9
Trenbolon Enanthate TBE 472-61-5
boldenon
İsim Kısaltma CAS Numarası.
boldenon B 846-48-0
Boldenone Undesilenate/EQ 13103-34-9
Drostanolone Propionate(Masteron p) DP 521-12-0
Drostanolone Enanthate (Masteron E) DE 472-61-145
metenolon
İsim Kısaltma CAS Numarası.
Metenolon Enanthate (Primobolan E) BENDE 303-42-4
Metenolon Asetat (Primobolan A) MA 434-05-9
antiöstrojen
İsim Kısaltma CAS Numarası.
Tamoksifen Sitrat (Nolvadex)  54965-24-1
Klomifen Sitrat (Clomid)  50-41-9
Eksemestan(Aromasin)  107868-30-4
Toremifen Sitrat (Fareston)  89778-27-8
anastrozol(arimidex)  120511-73-1
Letrozol(Femara)  112809-51-5
T3 (Cytomel, Liothyronine sodiu)  55.06.1
T4 (L-Tiroksin )  25416-65-3
Seks Geliştirme
İsim Kısaltma CAS Numarası.
vardenafil  224785-91-5
Tadalafil (Cialis)  171596-29-5
Yohimbin Hidroklorür  65-19-0
Clenbuterol  37148-27-9
Viagra (Sildenafil Sitrat)  171599-83-0
oral steroid
İsim Kısaltma CAS Numarası.
Oksimetolon (Anadrol) OKSİ 434-07-1
Oksandrolon (Anavar) OKSA 53-39-4
Stanozolol (Winstrol) ST 10418-03-8
Proviron (Mesterolon) MO 1424-00-6
Oral Turinabol (4-Klorodehidrometiltestosteron)  2446-23-3
Dianabol (Methandrostenolone, methandienon) DB 72-63-9

 

Toptan Steroidler Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250 osteoporozu önlüyor 1

 

Sıkça sorulan soru


S1: Ürün Kaliteniz Üçüncü Taraf Laboratuvarı Tarafından Onaylandı mı?
C: Evet, tüm ürünler QC tarafından sıkı bir şekilde test edilir, QA tarafından onaylanır ve Çin, ABD, Kanada, Almanya, İngiltere, İtalya, Fransa vb. üçüncü taraf laboratuvarları tarafından onaylanır. Bu nedenle, seçerseniz İyi Kalite güvencesi alırsınız. Biz.

S2: Kalite şikayetini nasıl ele alıyorsunuz?
C: Her şeyden önce, kalite kontrol departmanımız ihracat ürünlerimizin HPLC, UV, GC tarafından sıkı bir incelemesini yapacaktır.
Kalite problemini sıfıra yakın bir seviyeye indirmek için TLC vb.Bizim tarafımızdan kaynaklanan gerçek bir kalite sorunu varsa, size değiştirme için ücretsiz ürünler göndereceğiz veya kaybınızı geri ödeyeceğiz.

S3: Örnek Siparişi Kabul Ediyor musunuz?
C: Evet, ürünlerimizin değerlendirme kalitesi için 10g, 100g ve 1kg'dan küçük siparişleri kabul edebiliriz.

S4: Herhangi bir indirim var mı?
C: Evet, daha büyük miktar için, daha fazla işbirliğimiz için her zaman daha iyi fiyatla destekliyoruz.

S5: VISA ticari kredi kartını kabul ediyor musunuz?
C: Üzgünüz, VISA kredi kartını kabul etmiyoruz, ancak banka havalesi, Western Union, Paypal veya Bitcoin'i kabul etmek istiyoruz.

S6: Malların gelmesi ne kadar sürer?
Bulunduğunuz yere bağlı olarak,
Küçük sipariş için lütfen DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS vb. Tarafından 5-7 gün bekleyin.
Toplu sipariş için lütfen Hava yoluyla 5-8 gün veya Deniz yoluyla 20-35 gün bekleyin.

S7: Herhangi bir yeniden sevkiyat politikanız var mı?
Tabii ki, parsel kaybederse iyi satış sonrası servis ve yeniden sevkiyat politikamız var.
Müşterilerimizle olan uzun süreli birlikteliğimiz büyük faydalar sağladı, ürünlerimizin paketlenmesinde her zaman azami özeni gösteriyoruz.Müşterilerimiz, zaman zaman onları yardım almadan bulmakta zorlandıkları için bunu onaylayacaktır.
Ancak elimizden gelenin en iyisini yapmamıza rağmen, az sayıda paketi ele geçirmemiz hala mümkün.Bu durumda, birbirimizle uzun vadeli bir ilişki kurmak için ücretsiz reship'e söz veriyoruz.

S8: Bir örnek alabilir miyim?
C: Elbette.Çoğu ürün için, kaliteyi test etmek için size ücretsiz bir numune sağlayabiliriz, nakliye ücreti ise sizin tarafınızdan üstlenilmelidir.
Bazı denizaşırı Laboratuvarlarla yakın işbirliği içinde olan bir teknoloji ve yönetim ekibi oluşturduk, hepsi güvenli nakliye ve mallarımızdan çokça bahsediyor.
lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

İletişim bilgileri
Hjtc (Xiamen) Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: june dai

Tel: +8618206063252

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)